Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális dolog délután fél...

Normális dolog délután fél négykor ebédelni?

Figyelt kérdés
A szomszéd nő rendszeresen fél 4-4 óra magasságában szól ki a gyerekeinek, hogy kész az ebéd. Normális dolog ez? Én volnék maradi? Más is csinálja így?
2020. nov. 18. 22:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/176 anonim ***** válasza:
91%

Jajj, mucika? Miért? Ismersz? Te melyik kasztba tartozol? A bunkó sznobokéba? Mert akkor természetesen nem. Fényévekkel feletted vagyok, minden tekintetben.

Az az ember nem született még meg a földön, akihez én ne mernék hozzászólni. El sem hiszed, hány ilyen kis hp-t ugattam már le úgy, hogy farokfelvágva menekült. Imádom a hozzás hasonlókat szétalázni. Nem is érdemeltek mást.

2020. nov. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/176 anonim ***** válasza:
91%
#28: Mármint milyen? Mint a kérdező? De, sajnos vannak ilyen karót nyelt majmok.
2020. nov. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/176 anonim ***** válasza:
96%
Hagyjátok. Baj van Houston. A szuperanyak éjfélkor már alszanak, különben hogy lesz délre ebéd, a gyerek is ellátva, mosva, takarítva, meg még az egyetemre is tanulni kell, a sportot nem is említettem... 😂
2020. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/176 anonim ***** válasza:
95%
Húsos csontos visszatért? Csak most a szomszédot terrorizálja.
2020. nov. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/176 anonim ***** válasza:
94%
Én szuperebb vagyok ám! Nekem már ma elkészült a holnapi ebédem. :-D Már fél 2-kor. Aztán a kisebbik gyerek csak 3-kor evett, a nyavalyás, mert addig a gép előtt ült az online óráin (hogy kérdező is megértse: nem, nem ovis és általános iskolás, hanem gimnazista gyerek, tehát igen, náluk online oktatás van - annyira tudom, hogy az ilyenek mikbe szeretnek belekötni). A nagyobbik meg hamarabb volt éhes, úgyhogy hamarabb evett, de fent a szobájában, szintén gép előtt, mert neki meg az egyetemi előadást kellett közben hallgatni.
2020. nov. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/176 anonim ***** válasza:
94%
#34: Végülis az nem lenne rossz. Csíptem, mert nagyon szórakoztató volt. Sajnálom, hogy törölték a kérdéseit. Rég röhögtem olyan jókat. Kifejezetten hiányzik.
2020. nov. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/176 anonim ***** válasza:
95%

Lehet az én szomszédom vagy :D

Hétvégén 3-4 körül eszünk ebédet, mert kapaszkodj meg - 11kor mászunk elő az ágyból reggelizni.

Nem fogom a gyerekeket hétvégén is kiterrorizálni az ágyból hajnalban, mert hétkor reggelizni kell.

Családot üzemeltetek, nem kiképzőtábort.

2020. nov. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/176 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem egy kaszt vagy a válaszadókkal, mert annyira unalmas az életed, hogy képes vagy a szomszédod étkezési szokásairól kérdést kiírnia, gondolom sok a a szabadidőd, hogy ennyire ráérsz, így persze, hogy kész az ebéd délre, de ez attól még szánalomraméltó.
2020. nov. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/176 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem marhasàg délben enni, mi sokszor egykor vagy hàromkor eszünk. Ott a reggeli(nálunk ez egy kiadós villásreggeli) 9 körül, valami kis nass, mondjuk egy alma 10-11 körül, melyik gyerek tudna lenyomni két teljes fogást egy két óra múlva? Nem kell tömni, szerintem 1-2 körül teljesen rendben van.


Mellesleg én sem tartom, van mikor az ebéd laza és a vacsora nagy, vagy a reggeli laza és az ebéd nagy.


Nem lustaság, elhiheted hogy másra jut időm, amit fontosabbnak tartok. Egyszerűen más értékrend.

2020. nov. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/176 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk sincs délbe főt étel hanem 2-3 óra körül.délelött reggelizik mindenki valamit aztán ha bevásároltam akkor utána kezdek csak főzni ,ja és hétvégén senki nem aktivizálja magát 8-9 óráig .
2020. nov. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!