Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 és fél évesen még cumizik...

3 és fél évesen még cumizik elalváskor. Gáz?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 20:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Mi az, h gáz? Gyerek, nem? Hadd cumizzon akár 6 éves koráig, ha neki úgy esik jól!!! Majd elhagyja, ne félj! :-)

Én is 4 éves koromig cumiztam és nyaralni voltunk pont a családi barátokkal, emlékszem anyu is cikinek tartotta! :D :D Ott volt egy kisfiú is, aki már 5 éves volt és azt hiszem megtetszett nekem, nem akartam, hogy "kis pisisnek" tartson és akkor tettem le! xDD

21 éves lány

2010. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz! Én is cumipárti vagyok, majd ha akar leszokik, én nem fogom elvenni.
2010. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

:))

Pont ma este gondolkodtam, hogy kéne venni megint cumit, a férjem meg megjegyezte, hogy le kéne róla inkább szokni. Rongyoltam be a gyerekhez, hogy no most aztán cumi nélkül alvás. Persze egyből kérte, majd úgy elkezdte cumizni, hogy egy pár napos csecsemő is megirigyelte volna.

2010. aug. 10. 21:15
 4/21 anonim ***** válasza:
Hagyd békén a szent cumit:)
2010. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
:D :D
2010. aug. 10. 21:43
 6/21 anonim ***** válasza:
Most engem le fogtok pontozni, de szerintem igenis gáz, ha egy 3,5 éves gyermek cumizik.
2010. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki, nem a pontozás a lényeg, hanem a véleményed.
2010. aug. 10. 21:53
 8/21 anonim ***** válasza:

szerintem se gáz, majd elhagyja, 20 évesen senki nem cumizik :)

egy ismerősöm kisfia még óvodás korában is cumizott éjszaka, de aztán magától hagyta el, mert úgy érezte hogy már ciki

2010. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem tudom megmondani, hogy miért, de én azt gondolom, hogy egy ekkora gyermek már ne cumizzon.

Személyes tapasztalat: unokahúgom nagyon sokáig, 6,5 éves koráig cumizott. Akkor is csak úgy tudták elvenni tőle, hogy ment iskolába, és egy másik szülő megjegyzést tett a kislány nyakába akasztott cumira. A fogairól csak annyit, hogy sok év alatt, jó sok pénzért hozták neki rendbe.

másik: fiam kis barátnője most múlt 3 éves, és még Ő is cumizik. Ha átjönnek hozzánk mindig a szájában van a cumi, és nem hajlandó odaadni az anyukájának. Az én nem cumizó 2 évesemet nagyon zavarja, hogy nem tud a kislánnyal "beszélgetni", ezért mindig el akarja venni a cumiját. Ez addig 1x sikerült, amikor is nem voltam elég gyors és a cumi a szemeteskukában landolt.

Tudom, hogy minden gyermek más és más, de szerintem egy ekkora gyermeknek már nem kéne cumiznia.

2010. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Lemaradt: tudom, hogy elalvást írtál, kérdeztél, és én nem konkrétan arra válaszoltam.
2010. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!