Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák,hogy...

Kisgyerekes anyukák,hogy telik a napotok,milyen a napi rutinotok?

Figyelt kérdés

Pár napja eléggé kiverte a biztosítékot az oldalon pár anyuka a 'kisgyerek mellett hogy van időtök mindenre?' kérdésnél

Nekünk ilyen egy pénteki nap :

(azért inkább pénteki mert ekkor szoktam 'nagyobb' takarítást csinálni hogy hétvégén ne kelljen vele törödnöm)

Felkelünk a 2 éves kisfiammal megmosakszunk megreggelizünk ezután ő kb fél órát mesézik én addig elkezdem a hálószobát kitakarítani leportalanítani ha megunja beáll ő is ablakot vagy tükröt takaritani, porszívózni ha ezt is megunja vannak játék takarító készlete ezzel segít nekem ha kész vagyok a takarítással főzök ha álmos a kicsi elaltatom addig ha nem általában a pulton ül addig és közben játszok vele ha ezután altatom el akkor inkább teregetni szoktam és vasalni ezután haza ér apa lefürdeti a gyereket én addig megterítek kiveszem a gyereket rendbe teszem esznek elpakolok az asztalról elmosogatok felseprek feltörlök elaltatom a gyereket ezután fürdök beszáritom a hajam és befonom mert igy jobban szeretem mint kivasalva ezután apa munkás ruháját előkészitem csinálok neki reggelit

Nem szeretnék vitát kelteni és veszekedni sem, nem ez a célom! De nekem már 2 éve így megy hogy minden nap kivan takaritva minden hétköznap főzök és mindig meg volt szépen csinálva a hajam pedig nekem is eleven a gyerek és 4 hónapig volt durva hasfájás de ha két órát aludtam akkor sem hagytam el magam nagyon nem szeretném azt mondani hogy az a tökéletes ahogy én csinálom, ne forgassuk ki de ez az egész vita abból folyt ki hogy hogy van rend hogy van mindig igényes kinézete az anyának és hogyan is tud megfőzni minden nap?

Mondja el nekem valaki hogyan fajulhat el a nem törödömségig a dolog? Mert ha kócós fejjel már felkel valaki és már flegmán néz a gyerekre jaj már megint egy új nap nekem ez azt jelenti hogy semmi kedve az egészhez


2020. nov. 23. 12:19
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
52%
30: Nekünk nem jöttek be a gélek,kenőcsök. Anaftin baby,dentinox,dologél,ezeket próbáltam,de 0 a hatása. A figyelem elterelése válik be,a kinti levegőn a séta és a nurofen,mint utolsó mentsvár.
2020. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!