Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valami különbség?Ráadnád?

Van valami különbség?Ráadnád?

Figyelt kérdés

Van különbség a kisfiú és a kislány melegítőnadrágok között?A fiamnak szeretnék rendelni a sinsay oldalról pár darab melegítőt, de a fiús részleg ki van fosztva, viszont a "lányosban" még van az ő méretében.Van valami különbség a kialakitásuk között?Ti megvennétek, ráadnátok kisfiatokra??



[link]



2020. nov. 25. 08:13
 1/9 A kérdező kommentje:

Vagy pl ez

[link]

2020. nov. 25. 08:16
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Persze. Szerintem egyik sem tipikusan kislányos a mintáját tekintve.
2020. nov. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Talán szűkebb a szabása, de ezt így képről nem tudom biztosra mondani. De egy biztos, ebből a 4-ből max a szürkét adnám a fiamra, a sárga is már sok nekem, de az a piros rókás kifejezetten csajos.
2020. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Nee!


Én rendeltem 119 centi magas kislányomnak 122es melegítőt, a nyakáig felér és egy lábszárába belefér az egész gyerek, pedig nem betegesen vékony.


Elraktam későbbre. Rendeltem egy 116ost, hát hosszra és derékban is nagyobb, mint a gyerekem, csak úgy marad fent, ha beletűröm a nagypulcsi alját és izomból szorosra húzom a megkötőjèt.


Amúgy klassz darab az egyik, másik silány, de olyan szinten rossz a méretezés, hogy elmondani nem tudom.


Érdekes felsőből kicsi neki a 116os.


Szóval zsákbamacska.


Egyébként ezek karcsúsítottak, vegyél bővebb szárút(én azokat vettem, kényelmi okból), az fiúsabb.

2020. nov. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Nekem pont fordítva van utolsó


A felső nagy

A nadràg kicsi mind a 2 gyerekemnek


Egy számmal nagyobbat vegyél.. én a zöld baglyosat venném meg.



Alkatfüggő..

2020. nov. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minta alapján megvenném, szerintem aranyosak.
2020. nov. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem vennek ilyet mintak alapjan lanxosak
2020. nov. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Fordított szitu, de szerintem a lányaimnak több a fiúruhája, mint a lány, sokkal vagányabbak, meg egyikük sem ilyen tündibündi kiskirálylány. 😊 Ez alapján simán. 😄
2020. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a púderrózsaszínt kivéve bármelyik jó fiúnak, hajrá.

Én meg vagyok elégedve a sinsay gyerekruhákkal, nem mentek össze a szárítóban, pepco ár (minimum) hm minőségben. Oviba tökéletes. 122/128 méret között vannak a fiaim, sinsay-ből a 128-as pont jó rájuk.

2020. nov. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!