Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a kistesónak(4) pozitív...

Ha a kistesónak(4) pozitív covid tesztje lett, beteg is. A nagy mehet iskolába? Elsős köhög kicsit más baja nincs

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 07:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
70%

Hogy jutottatok teszthez??


Az én lányom 4.5 éves, 2 hetente beteg, de mindig csak antibiotikumot kap!


Most is köhögött 1 hétig. Fel sem merül a dokiban,hogy Covid lenne. Pedig zörgött a tüdeje.


Ma már mehetett oviba.


Szerintem ne menjetek sehova!

2020. nov. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy mehet!


(Ismerek olyan 5 fős családot ahol épp mindenki karanténban van azért, mert az egyik gyereknek van 1 kis tünete, a gyorsteszt negatív lett, de amíg a másik eredmény nincs meg addig senki nem mehet sehová!)

2020. nov. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%

Hát, a lányunk fúlt meg a köhögéstől, de senki nem ajánlott tesztet..


Sőt, telefonon mondta a doki, hogy mehet oviba.


Nem tudom, miért nem lehet itt is tesztet végezni...

2020. nov. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
46%
Nem,de csináltatok tesztet mindenkire.
2020. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem! Nálunk csak én voltam beteg, se a párom, se a 2 gyerek de senkit nem engedtem sehova, párom is táppénzre vették.
2020. nov. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Szóval van a családban valaki aki pozitív, s neked még kérdés hogy mások eljárkálhatnak-e?

NEM, NEM MEHETTEK SEHOVA.

Max úgy, ha a család többi tagja elköltözik pl a hétvégi házukba, majd csináltatnak ők is tesztet, s mind negatívok. (S persze a pozitívval időközben nem kerülnek közben kapcsolatba, mert akkor megint nem ér semmit se az egész.)

2020. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%
Mivel én nekem pozitív lett a tesztem, automatikusan a férjemet is mint közvetlen kontakt karanténba rakták velem együtt. Automatikusan fertőzöttnek/hordozónak nyilvánítják. A ti esetetekben is pont így van. Tehát mindenki maradjon otthon.
2020. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ez elvileg így van, gyakorlatban ritkán. Mire lejelentett a dokim,kijött a mentő, leteszteltek és meglett az eredmény, eltelt 9 nap. Addig mehettünk volna bárhova kutyát nem érdekli.10.nap hivott az antsz, másnap kijelentett a dokim. Nagyon el vannak havazva csak igy ennek semmi ertelme
2020. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
50%
Remélem te is nyugodt lélekkel eljársz dolgozni meg boltba. Eszem megáll milyen emberek vannak. Nem is csoda, hogy nem sikerül megfékezni a vírust.
2020. nov. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem... előtte 9 nappal halt meg egy számomra fontos ember covidban...de nagyon sokan igen sajnos. Sokkal keményebb szankciók kellenének.
2020. nov. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!