Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki viszi 24-én az ajándékokat?...

Ki viszi 24-én az ajándékokat? Télapó, Jézuska, Angyalok?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk vallásos család, így a Télapóban maradtunk a férjemmel.

Eddig így jól működött, most az ovi miatt már nem érti a gyerekem, mert mindenki mást mond.


Jézuska - tudja, hogy dec. 24-én született és ő a kisbaba a jászolban. Viszont a most hány éves kérdésnél megakadtam, mert 2020 éves valaki miért Jézuska? Ráadásul azt vettem észre, hogy a kicsinyítő képzős becézés már divatjamúlt és ritkán hallani.


Télapó - mesékben, filmekben is így van, szóval adta magát a sztori. 24-én közös karácsonyi vacsi és reggel ajándék bontás. Így 25-én sok idő matad az új játékokra és az ebéd is megoldva 24-ről.


Angyalkák - felmerült, hogy ha nem Télapó, akkor inkább angyalok hozzák.


Nálatok hogy van? És ha felmerül a kérdés, hogy Xy miért mást mondott mit reagáltok?



2020. nov. 27. 13:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
40%
December 6-án reggel a Télapó (sosem Mikulás), és karácsony este a manócskák. Ez egyfajta kikerülése a Jézuska-Angyalka vonalnak. Mi sem vagyunk vallásosak.
2020. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!