Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon gáz minden reggel egy...

Nagyon gáz minden reggel egy Dörmi maci?

Figyelt kérdés
Reggelente azt eszik gyorsan, ugyanis az óvodai reggeli kelestől még majd 3 óra. Máskor és más édességet nem eszik, ezenkívül kiegyensúlyozott táplálkozás jellemző (kivéve ha jön a mama :)). 3 éves.
2020. nov. 30. 23:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon.
2020. dec. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Azért mert nem éhes! Ez az amit megeszik.
2020. dec. 1. 12:15
 13/18 A kérdező kommentje:
Időben valóban nem telne, hiszen a nagytesóknak is csinálok. Az miatt kapja, mert pont hogy nem éhes, viszont sok idő kelestől a reggeli. Ezt meg elfogadja és szívesen eszi. A kétely nem véletlen bennem, sose volt divat nálunk.
2020. dec. 1. 12:28
 14/18 anonim ***** válasza:
18%
És ha egy kis meleg tejet kapna meg 1 banánt? Vagy vannak nagyon jó kásák pl.viblance csak datolyával édesített. Biztos van egészségesebb alternatíva, mert erre nagyon rá fog függni.Heti 1-2 még oké. Amúgy megértem mert tényleg finom :)
2020. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
31%

Utolsó, biztos örülne a gyerek gyomra is egy kis gyümölcsnek meleg tejjel.......:DDD istenem

Mert aztán a tej az annyira egészséges.. a banán meg nem cukros.. hagyjuk már. A gyümölcs nem reggelire üres gyomorra való. Felnőtteknek sem ajánlják.


Olyan fura ez a jó magyar felfogás, kenjünk meg egy kalácsot vajjal, ne egyen cukros dörmit a gyerek :D szerencsére a fehérlisztes cukros kalács a jó kis zsíros rama margarinnal sokkal egészségesebb, mint egy dörmi maci.


Kérdező! Szerintem nem tragédia, igaz mi nem eszünk ilyesmit, de a helyedben lehet kitalálnék még 2-3 alternatívát, màr csak azért is, hogy picit változatosabban reggelizzen. Süthetsz néhány muffint este, 2-3 reggelre jó az is, lehet akár sós is (tojásos-zöldséges) vagy valami gyümis kakaós picit jobb összetevőkből megsütve, nem tudom hogy útközben esztek e vagy még otthon, de egy zabkását is ezerféle képen variálhatsz, ha este beteszed a hűtőbe, reggelre tökéletes. (Ugyan ilyen egy chia-puding is) de csinálhatsz granolát, hasonlóan műzliszeletet. Szóval szerintem tök sok opció van, és talán egy muffin vagy granola nem hangzik olyan rémségesen egy gyereknek sem :)

2020. dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
24%
15ös...most erre mit kommenteljek? Banánturmixról gondolom még nem hallottál az is banán + tej... az ajánlott kását pedig vízzel kell keverni...szóval nem értem mi olyan vicces.Bár ahogy látom nem sok fogalmad van az egészséges étkezésről...
2020. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
9%
Köszönöm, elég sok fogalmam van róla, sajnos eléggé rá vagyok kényszerülve a tiszta táplálkozásra az egészségemből adódóan. Ettől függetlenül szerintem a MELEG tej egy banánnal vagy bármely más gyümivel reggel éhgyomorra tuti fosás :D
2020. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg nem, de nem is neked irtam javaslatot, hanem a kérdezőnek, majd ő eldönti kiét fogadja meg.
2020. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!