Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hétvégén Budapestre utazunk....

Hétvégén Budapestre utazunk. Kétéves gyereknek adhatom az ottani csapvizet, vagy ti mit adtok inni gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 05:45
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Mi vidékiek vagyunk, felnőttfélék már, otthon csapvizet iszunk, de a pesti víz ízét nem szeretjük. Nem tudom meginni, se a lányom, pedig nem vagyunk finnyásak. Szerintem vehetsz a kicsinek 1,5l palackozott vizet,azzal ellesz két napig!
2010. aug. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Mi Budapestiek vagyunk,isszuk a csapvizet,egyik gyereknek se lett baja tőle. De ha nem bízol a csapvízben,vegyél neki ásványvizet.Van ami gyerekeknek is megfelelő.
2010. aug. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Én pesti vagyok és a hódmezővásárhelyi vizet képtelen vagyok meginni. Szegedi detto. Ki mihez szokott. A pesti víz nem mérgező, legfeljebb más az íze, mint amit megszoktál. Ha nem tetszik, vegyél ásványvizet, mi is azt csináljuk vidéken.:)
2010. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Mi Bp-en lakunk, isszuk ezt a csapvizet, mert ehhez szoktunk. De amikor nyaraltunk (Balatonon, Szegeden), vagy máshol vagyunk, akkor ásványvizet veszünk. Másnak a bp-i víz a büdös, nekem a szegedi. A balatoni csapvíztől hasmenésem van. Ki mihez szokott.

Szerintem vegyetek ásványvizet, biztos ami biztos.

2010. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itthon sem iszunk már csapvizet évek óta. Egy flakon ásványvíz elég lesz neki két napra (Jana, Szentkirályi)
2010. aug. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz a budapesti ivóvíz. A főváros vezetékrendszerében többszörösen szűrt Duna-víz van, és garantáltan ártalmatlan, nemzetközi szinten is a legkiválóbb ivóvizek egyike. De abban nem vagyok biztos, hogy egy kisgyerek szervezete hogyan reagálna rá. Én azt javaslom, forralt vizet adjanak a gyermeknek.
2010. aug. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Bárhova utazol Te se idd a csapvizet,a gyereknek főleg ne add!!!Előzd meg a bajt!
2010. aug. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

?????

A csapvíz nem méreg.

2010. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
h a nem issza, főztök neki teát.
2010. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 és negyedéves a kisfiam, de én még mindig forralt vizet adok neki csak, ill. jana babavízet....3 éves kort mondják vízválasztónak az ilyen dolgokkal kapcsolatban, mert a vese teljes kifejlődése 3 éves korra fejeződik be azon a szinten, hogy úgy tudjon mindent megszűrni, mint egy felnőtté.... nem biztos hogy jól tudtam elmagyarázni, de szerintem semmibe nem kerül felforralni a vizet, biztos ami biztos.
2010. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!