Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Édesanyák! Ha hirtelen a...

Édesanyák! Ha hirtelen a facebook és az instagram oldalatok nagy népszerűségnek örvendene, ami elől ti el szeretnétek zárkózni, hírt sem adva magatokról, kint tartanátok a gyermekeitekről készített fényképeket, vagy privátra állítanátok a fiókotokat?

Figyelt kérdés
Fontosnak tartanátok, ha naponta kapnátok kéretlen üzeneteket, hogy a gyermekeiteket se láthassák, vagy kint hagynátok őket a nyilvános fiókotokban? Ti magatok nem szeretnétek senkivel semmilyen kapcsolatba kerülni, még egy szó erejére sem, ezért semmire sem reagáltok, de a fiókotok nyilvános marad.

2020. dec. 29. 00:29
A kérdező szavazást indított:
Én elérhetetlen maradok, a fiókom viszont nem privát, hagyok kint a gyermekeimről képeket.
Én elérhetetlen maradok, a gyermekeim képét is privátra teszem.
36 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

Az fel sem merül benned, hogy mennyire beteg dolog kitenni képet a gyerekeidről.

Remélem, felnőttkorában majd beperelnek téged ezért.

2020. dec. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Eleve eszembe nem jutna nyilvános profillal Facebookozni... stb.
2020. dec. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Off: de mitol kaptak fel?
2020. dec. 29. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Eleve a fényképeket amit felteszem csak barátaim láthatják max borítókép,ami mindig nyilvános de az soha nem embert ábrázol hanem helyeket.állatokat.
2020. dec. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kérlek annak fényében válaszoljatok, ha már alapból nyilvános (gyerekeket ábrázoló) profillal vagytok. Az "nem ér, ha alapból priváttal vagytok fent.
2020. dec. 29. 08:10
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor max 1-2 kép maradna..


( gyerekeimről egyébként pont ennyi van fenn egy fotós miatt, aki a képeket csinálta, magamróp is 3 éve tettem ki utoljára képet)

2020. dec. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Eleve volt annyi eszem hogy minden privát a Facebookon ,insta meg nincs is .
2020. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
65%
Szánom és elítélem azokat az embereket, akik megosztanak képeket a gyerekeik magánéletéről. Egy családi képen ha ott a baba vagy rgy csinosabb ruhában valami alkalom kapcsán készül egy kép, az oké. A többi egyrészt az égadta világon senkit sem érdekel a rokonokon kívül, egy szint fölött őket sem (csak az anyuka hiszi azt), másrészt nem akarnék ilyen ember gyerekeként felnőni, az fix. Hálás vagyok, hogy én még "fotóalbum-baba" voltam és nem verték rám pedofilok meg nem ébresztettem senkiben gyűlöletet azáltal, hogy anyám ráerőltetett engem a világra.
2020. dec. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

Eleve nem lenne szabad gyerekfotót a nagyon szűk családi és baráti körnél több emberrel megosztani, nyilvánosan meg pláne. Csak a gyerekeddel szúrsz ki.

[link]

2021. jan. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
Én töröltem magam fb-ról. De ha lenne se tennék ki a gyerekemről képet. Se nyilvánosan se nem nyilvánosan. Senkinek semmi köze hozzá, ahhoz sincs, hogy gyerekem van főleg akikkel csak ott voltam “ kapcsolatban” persze ez az èn véleményem mindenkinek szíve joga azt posztolni amit akar.
2021. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!