Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Édesanyák! Ha hirtelen a...

Édesanyák! Ha hirtelen a facebook és az instagram oldalatok nagy népszerűségnek örvendene, ami elől ti el szeretnétek zárkózni, hírt sem adva magatokról, kint tartanátok a gyermekeitekről készített fényképeket, vagy privátra állítanátok a fiókotokat?

Figyelt kérdés
Fontosnak tartanátok, ha naponta kapnátok kéretlen üzeneteket, hogy a gyermekeiteket se láthassák, vagy kint hagynátok őket a nyilvános fiókotokban? Ti magatok nem szeretnétek senkivel semmilyen kapcsolatba kerülni, még egy szó erejére sem, ezért semmire sem reagáltok, de a fiókotok nyilvános marad.

2020. dec. 29. 00:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Nalunk nemreg szuletett a 3., fb ismeroseim 98% azt sem tudta h terhes vagyok, kb ilyen szoros a kapcsolatunk...nem tartozik rajuk.


Ha eleve fenn lenne bmilyen kep a gyerekeimrol, akkor ha emiatt zaklatnanak, mind leszednem, mielott meghurcolnak nyilvanosan.


Fel kellene mar fogni a szuloknek h


1.a gyerek nem elert teljesitmeny, eletunk fo produktuma


2.legtobbunknek van es a masera nem kivancsi, nyomsz egy szimpatialajkot de mar gorgetsz is tovabb


3.ami kikerul a netre, az vegleg ott is marad vhol.


Gyerekfotok csaladi fotoalbumba valoak. Ha vki lefut egy maratont, elvegez egy egyetemet, segit egy segelyszervezetnek, munkat talal akarmi es ezt meg akarja osztani, az teljesitmeny.


A gyerekben rengeteg lehetoseg van, amit egy ugyes szulo a megfelelo iranyba tud terelni es a kicsi majd sikeres felnott lesz, de azert mert hajnalban kelek es edzesre viszem, a megszerzett aranyeremben megiscsak az o energiaja es kitartasa van, az o erdeme. Majd tegye ki o a sajat fb oldalara. Szerintem.

2021. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Itt nem az a kérdés mit kellene felfogni a szülőknek, meg ki hogyan nem pakolja ki a gyerekeiről a képeit, hanem: Ha van már egy meglévő profilod, akkor priváttá teszed-e, hogy a gyermekeidet se lássák, ha te nem akarod a "nagy tömeget" az életedbe? Maradjunk ennél a mondatnál, és kérlek semmi kioktatás, látatlanba még mégjobban nem kéne. Maradjunk a kérdésnél, please!!!
2021. jan. 1. 12:40
 13/16 anonim ***** válasza:
45%

#11 vagyok es ha Martina tenyleg te vagy az, mert latom megiscsak gyakorizol, szeretnem itt elmondani h en is voltam ket gyerekkel egyedulallo anya es a kitartasom, a tartasom, ahogy kezeltem terhesen a valasomat, ahogy nem engedtem a gyerekektol elmarni az apjukat csak mert engem atvert es lett egy normalis szulo-gyerek kapcsolatuk igy is, azt gondolom peldaerteku. Es ha kerdezik szivesen elmeselem. Ha kerdezik. Nem haknizok vele. Sok ismerostol kapom vissza h segitett nekik nehez idokben h igy is lehet es meg lesz a jutalma. Mert vegul parra leltem es a gyerekek boldog csaladban cseperednek. De! Az egyedulallo anyasag egy atmeneti allapot, erre nem lehet es nem is szabad egy eletet/brandet felepiteni, a szoptatas, a hordozas sokunk mindennapos tevekenysege de elmulik, a gyerek, Luna is egyszer majd oviba megy es neked ott lesz az egesz napod tartalom nelkul, illetve hirdethetsz majd mast, kremeket, tanulast segito cuccokat a gyerekeknek, vagy tudomisen, de tenyleg ebben latod az anyagi biztonsagot hogy egy hirdetesi feluletkent mutogatod az eleted? Talan lassan el kell engedni ezt az anyasag mint fotevekenyseg dolgot. Mi ezeket munka mellett csinaljuk es igen van ez is olyan faraszto mint ejjel videot vagni, viszont ez fix jovedelem. Ha esik, ha fuj,es akkor is, ha a tamogatok talalnak majd egy fiatalabb, erdekesebb, izgalmasabb not, akinek pl serult a gyereke es ezert "izgalmasabb" az elete a nezok szamara.

Kiarusitod az eleted es latod te irtad, egyesek zaklatnak. Es nem azert, mert ok nem kepesek arra, amire te.

Kivanom h eljusson ez az uzenet hozzad.

2021. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem kell írni, mert nem olvasom el, nem is válaszolok, csak szavazzatok a kiírt kérdésnek és szempontoknak megfelelően. Köszönöm.
2021. jan. 1. 13:32
 15/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, miért nehéz értelmezni az eddigi válaszokat, amik mind relevánsan elmondják, hogy 1.) ne legyenek nyilvánosak a gyerekeidről készült fotók, 2.) a saját magadat érintő témákkal meg azt kezdesz, amit akarsz.
2021. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Annak a Martinának (fúj de nem bírom) agyára ment az anyaság. Más témája sincs, csak e körül forog az agya. Nekem is van két kis gyerekem.. De mellette van csupa csupa más gondolatom tevékenységem.. életem mellettük . Hülye megmondo ős anya aki mindenkit csak ki oktat meg fikáz. Álljon már ki egy térre és mondja már meg az el haladó emberekről hogy ki született császárral és ki nőtt fel tápszeren. Mert hát az mind megvetendő és ördögtől való dolog. Idióta liba
2021. jan. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!