Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan adjam be neki?

Hogyan adjam be neki?

Figyelt kérdés
4 éves kislányomnak székrekedése van, 5 napja nem kakilt. Nem szokott ilyen előfordulni, most a sok csoki miatt van, tehát egyszeri alkalom. Kapott lekvárt, laevolac szirupot,kamillateát, rsotos levet, de csak nem jön a kaki. 2 éves korában egyszer nem kakilt 4 napig, akkor megoldtuk egy gyermek glicerines kúppal. Ma hozattam a férjemmel ilyen kúpot, de nem tudom neki beadni rendesen, mindig kicsúszik, kinyomja, ödszeszorítja a farpofáit, hisztizik miatta. Nem tudom mi tévő legyek, szegénynek nagyon rossz a kedve, fáj a pocija. Van valami praktika hogy bent maradjon a kúp? Esetleg más alternatíva? Ha nem használ mit tegyünk?

2020. dec. 29. 20:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát, a laxacleant nagy harc árán beadtuk, de rögtön ki is jött belőle kaka nélkül. Kapott egy kúpot, szorítottam a popóját 3 percig és végül pár pici kemény gubicsot kinyomott. Nagyon sírt közbe, nem tudom mi legyen. Holnap is kap kúpot, hátha kipucolódik
2020. dec. 30. 18:50
 12/12 anonim ***** válasza:

Jajj, szegényke... Örüljetek nagyon annak a pár pici kakinak!


Biztasd, hogy holnap még több fog kijönni!

2020. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!