Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kitolok a fiammal ha egyke marad?

Kitolok a fiammal ha egyke marad?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon eleven 4 éves fiam. Bánt, hogy nincs testvére de egyszerűen nincs türelmem még egyhez. Örülök, hogy végre tudok dolgozni megint, van magamra is időm stb. Már a gondolattól is rosszul vagyok, hogy még egyszer éjszakázni kell meg itthon lenni évekig. Olyan jó most így, de mégis bánt is nagyon, hogy nem lesz tesója. 30 éves vagyok, férjem 40, ő sem akar többet. Meg ugye kapjuk állandóan a kérdést meg a kioktatást, hogy a testvér az kell.
2021. jan. 13. 09:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor tolnátok ki vele ha lenne. Mármint ezt úgy értem hogyha egyikőtök sem akarja azt megérezné mindkettő hogy feszkó van. Ha nem akarjátok nehogy! Csak ártana jelenleg így azzal tesztek a legjobbat magatoknak ha így 3an kiegyensúlyozottak és boldogok vagytok. Jó példa a gyereknek az is ha látja hogy anya önmagára is szán időt és nem gebed meg mindenbe. Nem értem minek lenne kötelező a testvér.. én a legkisebb voltam a családban 4 gyerek közül ezért állandóan szivattak amikor epp nem játszottunk😅 jó volt szép volt de szocializálódni meg barátkozni majd lehet az oviban. Nem lesz kevesebb ha nincs tesója. Viszont akkor tuti ha úgy van tesója hogy felrobban az egész család az idegtől
2021. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!