Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennétek konzolt az ovis...

Vennétek konzolt az ovis gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Nagycsoportos a fiam, és a minap azzal jött haza, hogy a csoporttársa Xboxot vagy vmi hasonló TVre köthető konzolt kapott hatodik születésnapjàra. Egy másik társa rendelszeresen hajnalig fortniteozik. Szerintem ez nem oké, de tartok tőle, hogy lesz majd egy pont, amikor már ciki lesz, ha neki nincs. (Ami a Fortniteot illeti, én azt később se támogatnám).


Kisiskolások szülei, nyugtassatok meg, kérlek, hogy az még odébb van.



2021. jan. 16. 17:05
 1/8 anonim válasza:
13%
Én inkább egy gépet ajánlanék, azzal lehet értelmesebb dolgokat is csinálni ha tudod rendesen programozni
2021. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Attól, hogy esetleg veszel neki, még nem kell azt is hagynod, hogy egész nap azon lógjon.

4,5 éves a fiam, és néha engedem a telefonomon játszani. Napi kb. fél órát, de van olyan nap, hogy nem is jut eszébe. Egyrészt a logikai játékokat szereti, amik még fejlesztik is, másrészt ez a jövő, ebben fog felnőni, kiszúrnék vele, ha teljesen tiltanám. Bár konzolt még nem vennék neki.

2021. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
79%
A telefon jóval butítóbb viszont, mint az asztali számítógép pl. Linux mellett
2021. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem.
2021. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

10 éves a nagyobbik fiam, és nem ciki, hogy nincs konzolja, a barátainak sincs. Tabletet most kapott karácsonyra, ezzel este 7-8-ig játszhat, de a sulis dolgait is meg kell csinálnia addig. Fortnite és fizetős játékok kizárva. 7 éves korától naponta fél-1 órát engedem a laptopomon youtube videókat nézni. Telefonja még nincs (nincs is rá szüksége még), az enyémen pedig nincsenek játékok.

Lehet, hogy mi szigorú szülők vagyunk, de sokat beszélgetek ezekről vele, megérti, mit lehet/nem lehet neki és miért.

2021. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van xbox konzol nélkul is. Amiben jatszhat ugy, hogy a testmozgását érzékeli a gép

Es ugrálni kell meg stb.

Sajnos a pontosabb nevét nem tudom, de nem nem olyan jaték hogy ülnek néznek es az ujjukkal kell nyomkodni.

2021. jan. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
*szoval nem kockulos xbox az jo kicsiknek is sztem és nem káros az agyra.sőt testséma mozgáskoordinacio fejlesztő
2021. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

6.

Kinect. Nálunk van konzol, Fortnite csak Gold előfizetéssel van. Én eleinte Lego-s játékokat vettem és játszottunk sokat, én is nagyon szerettem. 10 éves, sok barátja van, kitűnő tanuló és soha nem volt gond a magatartásával. Nem hiszem, hogy ha normálisan van kezelve a dolog, akkor baj lehetne belőle.

2021. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!