Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bevásárlás közben szoktatok...

Bevásárlás közben szoktatok adni egy kiflit a gyereknek, hogy azt rágcsálja, amíg végeztek?

Figyelt kérdés
Nagyáruházakban, amikor ül a bevásárlókocsiban a gyerek. Kort is szeretnék kérni! Köszönöm.
2010. aug. 15. 01:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/138 anonim ***** válasza:
71%
Nem, soha nem adtam. Amit nem vettünk meg, azt nem is esszük meg. Azon kívül a gyerek se szokjon hozzá ilyenekhez, tudjon várni, főleg ilyen helyen. A hipermarket nem svédasztal.
2010. aug. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/138 anonim ***** válasza:
75%

Nálam is volt már hasonló. Barátnőm megszomjazott és kérte, hogy menjünk be a boltba. Neki nem volt pénze ezért megvettem neki én egy szívószálas gyümölcsitalt.

Lazán lekapta a polcról kibontotta majd elkezdte inni. A szemeim hihetetlenül elkerekedtek: hogy merészeli ezt egy bolt kellős közepén?

Mikor megitta egy szuszra mosolygott eggyet és mentünk a pénztárhoz és az üres dobozt letette a szalagra.

A pénztáros egyáltalán nem volt meglepődve, mert mintha neki ez teljesen mindennapi lenne.

Nekem ha lesz gyerekem biztosan nem engedem neki, mert az első válaszolónak teljesen igaza van: az egy élelmiszerüzlet nem étterem, hogy az elfogyaszott ételt fizetjük csak ki.

2010. aug. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/138 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Amíg kicsi a gyerek, addig leköti, hogy nézelődik, ha meg már nagyobb, akkor meg tud várni 20 percet, amíg vásárolunk. De általában olyankor vásárolok be, amikor suliban vannak, nálunk ez nem családi program. Csak a legkisebbet viszem.


Kinek a korát kéred? A gyerekek 17, 16, 10 évesek és egy 6 hónapos, én 37.

2010. aug. 15. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/138 anonim ***** válasza:
83%

Nem.Pedig sokszor 4 gyerekkel vásárolok.Én is úgy gondolom,ne szokják meg,h a boltban csak levesszük a polcról ami kell,és szépen befalatozzuk.Pedig sokszor volt,h a pénztárnál mondta a pénztáros,h adjam nekik oda nyugodtan azt az x dolgot,de mindig mondtam,h előbb kifizetjük.Már a gyerekek is tudják,előre mondják,h "Tudom,tudom,előbb kifizetjük.":))

Ha ilyesmivel akarom lekötni őket,akkor előtte veszek valamit,és azt adom oda,de nagyon ritkán volt rá szükség.

2010. aug. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/138 anonim ***** válasza:
60%
Hát akkor csak én vagyok ilyen rendeten. Szoktam neki adni kifli csücsköt, zsömle véget. Jól elvan vele és nem akar mást vetetni. Persze mindig kifizetjük rendesen.
2010. aug. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/138 anonim ***** válasza:
82%
bocsi lemaradt a kor: szóval a gyerek 21 hónapos.
2010. aug. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/138 anonim ***** válasza:
72%

Gyerekek: 4 éves lány, 9 hónapos fiú


Sose bontunk kis semmit, nem törünk le kiflicsücsköt, mielőtt kifizettük volna. Nagyon kínosan érezném magam apénztár előtt, ha az üres túrórudis papírt kellene odaadnom. Nekem ez cigánykodás.

Szerencsére nem követelőznek a gyerekek sem, valahogy fel sem merül. Egyébként mindig viszek saját butykosban innivalót nekik, ha nagyon muszáj, azt elővesszük, de azt a max. fél órát ki lehet bírni evés-ivás nélkül a boltban, amit bent töltünk. Ha meg ünnepek előtti tumultus van, akkor valaki otthonmarad a gyerekekkel, nem kínozzuk őket a két órás sorbanállásokkal.

2010. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/138 anonim ***** válasza:
55%

Én pedig szoktam adni a 23 hónapos kislányomnak.

De álltalában mindig azonos dolgot, mégpedig a frissen sült sajtos pogit.Veszek 3at le is cimkézem és egyet miközben vásárolunk megeszegeti.

Ebben nincs semmi, kifizetem és kész.

Amúgy én is alig tudom megállni hogy ne egyek egyet de azt azért mégsem,viszont a gyereknek szoktam adni.

És nem szokott hozzá egyáltalán, mert ha rohanunk vagy épp nem megyünk abba a sorba akkor nem kap semmit.Nincs hiszti emiatt soha.

2010. aug. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/138 anonim ***** válasza:
55%
Inni és enni is szokott a lányom. Másfél éves. Semmi rosszat nem látok benne, mindg megmarad a doboz, a zacskó a vonalkóddal és természetesen kifizetjük. Ha megszomjazunk én és a férjem is megiszunk olykor valamit amit utána szintén kifizetünk. Ebben én semmi rosszat nem látok. Minek szenvedjünk pl. éhségtől, szomjúságtól ha nem kell. Mi amúgy sem neveleünk ilyen katonásan mint ahogy szerintem pár előttem válaszoló tette. Nem hinném, hogy attól az egy sajtos pogácsa megevéstől hűde rossz értékrendje lesz és nem tanul meg várni. Amúgy külföldön is teljesen oké dolog az, hogy megeszel vlamit és a végén kifizeted...
2010. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/138 anonim ***** válasza:
44%
Én is szoktam nekik adni:)utána kivan fizetve és kész.Seki nem szol,és néz ránk furán ,mivel majdnem mindenki ezt csinálja.
2010. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!