Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnál is van néha, hogy csak...

Másnál is van néha, hogy csak az estét várja, hogy aludjon végre a gyerek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze :D
2021. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap! Az a napom fénypontja
2021. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokszor a napom fénypontja. Többemberes babám van, ritka, amikor jó napunk van.
2021. jan. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Úgy szégyellem de mióta visszammentem dolgozni mindennap az estét várom, hogy csak feküdjek csendben a tv előtt. 4 éves nagyon eleven fiam van, ráadásul óvodában dolgozok. Mikor hazaérünk délután már megszólalni sincs kedvem olyan elegem van. Ez elmúlik vagy lehet munkahelyet kéne váltanom? Apja este 7kor ér haza szóval nem sokat tud segíteni. Alig várom, hogy hétvége legyen és a mamájánál legyen. Olyan gáz vagyok.
2021. jan. 20. 16:22
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy gáz, leszivják az energiádat főleg ha ilyen munkahelyed is van akkor pláne. Lehet érdemes lenne váltani, bár nem tudom milyen végzettséged van, egyműszakos állást kéne keresned bár ha oviban dolgozol a fizetésed nem lehet vmi sok, találnál más helyet annyiért. Munka mellett már másabb azért ha még foglalkozni kell pluszba valakivel, pláne az otthoni munka is ha a férjed későig dolgozik.
2021. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Pedagógiai asszisztens vagyok. Az a baj faluban lakunk így örülök, hogy egyáltalán találtam valamit. Eljárni se nagyon tudnék mert óvodába csak én tudom vinni hozni a gyereket. 2 hete dolgozok még csak, abba bízok hátha belerázódok, hisz 4 évig itthon voltam
2021. jan. 20. 16:39
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

21hós a fiam. Iszonyú aktív gyerek. +a háztartás (minden nap főzés), udvar rendezés, állatok...

Minden este csak az elalvást várom. Ami átlagban este 10 :/

Mindig elhatározom, ha elalszik filmezek, vagy stb..

Aha. Férjem 9kor alszik, a gyerek 10kor, en meg rá 5percre 🤣🤣🤣

2021. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor várom én is.


Pedig "jó" gyerek, de estére már tele van a hócipőm, a sok mesekonyvvel, rosszabb napokon a nyavajgással.


Ráadásul egesznap türelmes vagyok, de altatáskor számolom a perceket, emiatt ideges is leszek,ezert sokszor férjem alatt, mert tudja hogy már elég volt aznapra 🙂 hála érte 🙏

2021. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Olvasva a válaszokat megnyugodtam,mert én is így vagyok újabban, mióta mindennel csak akkor akar jatszani a lányom ha én is beszallok 😂😂
2021. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, persze, hogy van sőt majdnem minden nap úgy várom mint a megváltót a délutáni alvással egyetemben 😂 Ez persze nem jelenti azt, hogy nem hiányzik 10 perccel azután, hogy elaludt de na, rohadt jó egy kicsit nélküle.
2021. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!