Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Párom szerint túlzásba estem...

Párom szerint túlzásba estem mert rácsaptam a gyerek fenekére?

Figyelt kérdés

Van egy vízteres kandallónk a gyerekem pedig megnyomta a vízkeringetőt ami átkapcsolt gyengébb fokozatra.

Mióta beüzemelték, több éve soha nem piszkáltuk. Nem nagyon sikerült vissza állítani és kiabáltam na és rácsaptam a fenekére és a kezére, nem volt nagy. Az édesapja messze dolgozik ritkán találkoznak, csak hétvégente. Mindent megenged, bármi rosszat csinál soha nem szidja össze,sőt mi több ki is neveti. Aztán még én voltam a bűnbak hogy oda mertem csapni.

Soha semmiért nem szoktam ütni verni, forgatom a szemem, mondom hogy nem szabad, ne csinálja de én ezt veszélyesnek ítéltem meg, mert az egy fontos eszköz a házban, ha teszem fel felforr benne a víz akkor akár robbanás is lehet a vége. Rosszul tettem??


2021. jan. 29. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon jol tetted, mert ez rohadtul veszelyes tud lenni, eszebe se jusson maskor, ilyenkor nem eleg az ejnyebejnye.
2021. jan. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Ha olyan fokú rosszaságot csinál, egy fenékrecsapás vagy pofon még nem családon belüli erőszak. Lehet, hogy az a fenékverés később 5 év letöltendőtől kíméli meg...
2021. jan. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Remek apa lehet.. nem estél túlzásba.
2021. jan. 29. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem

(na az én gyerekeim ezt annyira vették volna komolyan, hogy versenyeztek volna, hogy ki nyomja meg megint...)

2021. jan. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen apukák, akik igazából nem is vesznek részt a gyerek életében a ritka találkozások miatt elfelejtik, hogy nem csak móka és kacagás a dolog, hanem nevelni is kell azt a gyereket. Persze, hogy rosszul esik neki, na de azért az ilyen veszélyes mutatványoknál éreztetni kell valahogy, hogy ez az a pont, amit többet nem szabad átlépni. Nem azt mondom, hogy ő szidja le, de legalább abba ne szóljon bele, amikor te fegyelmezed.
2021. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted, ebből nagyobb baj is lehetett volna. Legalább megtanulta (remélhetőleg), hogy azt nem szabad piszkálni!
2021. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6%
Helyes, jól tetted, apuka pedig ne pfázzon bele, mert fogalma nincs a gyereknevelésről.
2021. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!