Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 eves kisfiunak milyen...

5 eves kisfiunak milyen jatekai vannak otthon?

Figyelt kérdés

Ugy nez ki, hogy hozzank fog kerulni egy 5 eves kisfiu ( nem reszleteznem az okokat ) es szeretnenk venni neki jatekokat, mert neki nincs.

Hatha igy kicsit jobban fogja majd magat erezni es orulni is fog!


Szereti a kisautokat azt tudjuk, van is par darab, de szeretnenk meg beszerezni par dolgot, hatha nyero lesz.

Mivel annyira nem ismerjuk, igy nem fogunk sok mindent osszevasarolni. Meg majd biztos kialakul az erdeklodesi kore.

Anya megengedte, hogy en is valasszak neki valamit, legyszi segitsetek, hogy mi az ami jol johet!

Annyira varom es szuper lenne oromet okozni neki!!


2021. febr. 1. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb Lego, kifestők, ovisoknak való társasjáték
2021. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem játék, de néhány képeskönyvet is érdemes venni neki.
2021. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem 5 éves lesz a kisfiam nyáron. Nálunk a legnagyobb sláger a lego és a különböző szerepjátékok. Pl: orvos, szakács, eladó.
2021. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is szinte csak a lego megy. Abból is van autós, ha azt szereti.
2021. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Koszonom szepen hogy irtatok. Persze akinek van otlete nyugodtan irjon, mert elolvasom.


Anyukam nem sokara haza er a munkabol es akkor mondom neki az otleteket.

Lego van nekunk amikor kicsi voltam en kaptam de azt hiszem csak kockak! Majd megnezzuk mert a padlason van!

Az interneten talaltam autos tarsasjatekot es szerintem ez jo lehet. Meg a keresoben lattam hogy arulnak tolunk nem messze jarmuveket amikkel akar az udvaron is lehet jatszani.


Milyen konyv valo kisfiunak?En olvasnek neki de nincs mesekonyvunk!

2021. febr. 1. 18:43
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Szinte bármilyen könyv jó, ami az életkorának megfelel, sok gyerekkönyvre ráírják, hogy milyen életkorú gyerekeknek ajánlják. Ha szereti az autókat, akkor autós könyv, képes mesekönyv, ezenkívül nagyon sok ovisoknak való ismeretterjesztő könyv is van, unokaöcsém imádta ezeket.
2021. febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A legutóbbi kommentedre: 4-6 éveseknek remek választás Janikovszki Éva könyvei (iskoláról óvodáról stb). (A legtöbb ovisoknak való könyv uniszex.)

Vagy pl a pedagógusok által is használt Icinke picinke, melyben életkor szerinti bontásban, csak ovisoknak való mesék találhatóak (mesz.oszk.hu címről legálisan le lehet tölteni, ügyelj arra, hogy szokásos latinbetűvel is, és rovással is létezik a mek-en!).

Énekléshez: Forrai Katalin: Ének az óvodában c könyve. Kottát olvasni nem tudó felnőttek is egyszerűen kikövetkeztethetik a dallamot (vagy emlékeznek sokra gyerekkorukból, vagy pedig a gyakran ismétlődő sablonok segítenek).

2021. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést miért "telóról" kellett SÜRGŐSEN feltenni?
2021. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, miert faj ez neked?
2021. márc. 2. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!