Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet ezt a kapcsolatot még...

Lehet ezt a kapcsolatot még rendezni vagy már reménytelen?

Figyelt kérdés
Amióta megszületett a kisfiunk, barátom teljesen más oldalát mutatja. Rendőrként dolgozik, nemrég kezdte, mondta, hogy még nem szokott hozzá a környezetéhez és ez is idegessé teszi. Illetve gyakran jár el otthonról, mindig van valami kifogása, hogy miért megy el. Úgy látom, nem szívesen van a társaságomban. Eleinte mesélt valami kolléganőjéről, hogy jól kijönnek. Legbelül arra gyanakszom, hogy talán vele találkozik, amikor elmegy innen. Minden esetre gyakran beszél velem ingerülten, amikor nincs is rá oka és arra is utalt, hogy idegesíti a gyerekünk, meg hogy állandóan vele foglalkozom. Volt, hogy egyszer megütött bár bocsánatot kért utána és azóta nem is történt ilyen. Az előzménye az volt, hogy konkrétan rákérdeztem, hogy hova megy. Szinte beszélgetni sem lehet vele, alig szól hozzám, mondhatni a kapcsolatunk napról napra rosszabodik és az ő részéről nem látok hajlandóságot arra, hogy ez változzon.
2021. febr. 5. 00:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Ha csak ugy beszélsz róla, hogy barátom, már rég rossz. Párom, élettársam.... mindjárt komolyabban hangzik, barátja rengeteg van az embernek.


Megütött? Na én azzal a lendülettel pakoltam volna össze a cuccaimat, gyerekestől mindenestől (vagy az övét, attól függ kié a ház) És igen, rendőr létére ez még gázabb.


Ha már arról beszélget, a kolléganője milyen jófej, en elgondolkodnék... rolad hányszor mondta ezt?


Eljár otthonról, kitudja hova?! Na nekem mondana olyat a férjem, hogy nem mondja el... a kapcsolat alapja a bizalom, a dolgok megbeszélése. Ha már titkolózik, na ott asszem vege lenne....

2021. febr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ütött volna meg azt mondanám vannak nehéz időszakok, nem kell egyből borítani mindent. De így, hogy pusztán azért megüt mert megkérdezed hová megy? Ez nagyon durva. Mi van ha majd a pici idegesíti és őt is megüti? Szerintem csomagolj.
2021. febr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%

Akik leszólják hogy a barátjával vállalt gyereket, nem tudom ti hol éltek, de sok ilyet ismerek. Később majdnem mindig házasság lesz belőle.

És igen, jobb a gyereknek csonka családban felnőni, mint idegbeteg környezetben.

Különben nem kell aggódni, azt is látom hogy a gyerekes anyukák többnyire elkelnek, az anélküliek meg sokszor nem..

2021. febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első ütés után takarodott volna el. Biztos, hogy nem tűrném és nem lenne második esély. Ha egyszer megütött, újra meg fog.

Egyébként egy gyereknek ezerszer jobb az egyedülálló anya, mint a bántalmazó apa, vagy egy olyan apa, aki ugyan ott él vele, de látványosan nem szereti és nem foglalkozik vele. Az sokkal nagyobb károkat okoz.

2021. febr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Férjem szülei elhidegültek egymástól, de az apa nem költözött el, anya meg nem küldte el, csak tűrte. "Még felnevelem előtte a fiúkat" - volt a varázsige.

Két fiú nőtt ebben fel és a férjemnek mai napig szorongásos problémái vannak, megfelelési kényszere, mellkas fájdalmai, hullámzó depressziója és alvás zavara. Nos, megérte?

2021. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A rend bátor őrei. Jézusgyerele. Akkor jársz a legjobban ha lelép magától. Sajnos rendőr ellen nehéz nyerni ha pl fejébe veszi hogy neki kell a gyerek. Lépj le mielőtt eldurvul.
2021. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy válaszolok,hogy nekem is rendőr a férjem. Ő is sokszor ideges a munkája miatt,de soha nem ütne meg.. talán egyszer volt olyan ideges,hogy földhöz vágott valamit (cigit talán). Aztán lehiggadt, de ez 4 év alatt egyszer..

Arra,hogy megüt,nincs menstég. Más is ideges a munka miatt,ha mindenki verekedne,csúnya világ lenne.

Nekünk is van egy nyűgös,sírós 6 hónaposunk. Ő sem bírja a sírast,de nem ideges tőle. Imádja a fiát,inkább sajnalja miért sír és nem tud vele mit kezdeni.

Ha èpp higgadt a párod,beszéljétek meg a dolgot és ha nem változik,hagyd ott. Később a gyereket is meg fogja verni..

2021. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!