Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel játszik szívesen egy...

Mivel játszik szívesen egy éves gyermeked?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ötletem sincs, mit vegyek neki szülinapjára. Mármint én vettem neki egy kismotrot, de anyum is kérdezte, hogy mi kell neki, és egyszerűen nem tudom... Nem akarok több kacatot venni, mert mindennel 5 percet játszik, aztán megunja. Van neki torony, építőkocka, labda, rengeteg könyv, formabedobó, meg mindenféle kis kacat amiket úgy kaptunk. Szerintetek mi lehet az az ajándék, amivel aztán tényleg sokat foglalkozna? A te gyerekedet mi köti le? Mostanában rajzolni (firkálni) és könyveket nézegetni szeret...
2021. febr. 11. 11:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Zenélő játékok, járássegítő, xilofon, zongora, meg ilyen központ is van neki...
2021. febr. 11. 11:03
 2/5 anonim ***** válasza:
A lábasok és fakanalak az abszolút kedvencei.
2021. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Labda, zenélő játék, tevékenységek kozpont, igen edenyek fakanál, kuka 😂 amit építeni tud bármi, vagy egymásba rakni, kisebb nagyobb dobozok, karikák, bármi aminek van teteje és rá tudja rakosgatni és a lapozgatos könyveket nagyon szereti, folyton mutatja a kutyát és a cicát. Van olyan is ami szőrös :D és az állatoknál különböző szőrök vannak amiket tud simogatni. Hangos könyvek, amiket ő is be tud nyomkodni.
2021. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Haptapi, mesekönyv, mászó alagút, sátor, formabedobó, kockák, karikák, hinta, kisautó, ezek az aktuális kedvencek.
2021. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivel egész nap állatos könyveket nézeget, így vettem neki olyanokat még. Ez legalább tuti érdekelni fogja :D
2021. febr. 13. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!