Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálhatnánk?

Mit csinálhatnánk?

Figyelt kérdés

Van egy kilenc éves fiam. Tavalyelőtt költöztünk egy kisebb településre mert az előző helyen ahol laktunk sok volt a betörés és a zaklatás sajnos. Inkább költöztünk.

A problémám az lenne, hogy a szomszédban az idős néni folyamatosan piszkálja a gyerekeket. Itthon vagyok a kicsivel Gyed-en. A nagy ilyenkor is kimegy az udvarra iskola után játszani. Általában öcsém is itt van nálam ő 12 éves. Kinn fociznak vagy trambulinoznak. De hozzátenném, hogy nem hangosak. A környéken senkit nem zavar csak ezt a nénit szemben. Folyamatosan üvöltözik velünk, hogy nem tud pihenni mert fociznak az udvarban a gyerekek. Nagyon sok gyerekes család van a környéken de pont mindket szúrt ki mert a többieket már kiidegelte azt mondták. Tavaly nyáron volt a kisfiamnak a szülinapja és egy pár rokon átjött hozzá felköszönteni. Erre felhívta a helyi rendőrt és kijött hozzánk persze mert a néni bejelentést tett, hogy túl hangosak vagyunk és drogosok vannak az utcán miattunk. A drogosok alatt a párom és az én szüleimre gondolt, mert csak ők jöttek át. Kinevette és mondta, hogy szokjuk meg ő ilyen. Hát köszi. Nektek volt ilyen szomszédotok? Hogy sikerült leállítani?


2021. febr. 13. 07:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Semmit. Max. elköltözhetsz.
2021. febr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Hany év korkülönbség van köztetek a tesóddal, hogy ő 12 éves, neked viszont már van egy 9 éves fiad? 😳
2021. febr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Fsms ***** válasza:
80%

Sajnos csak az elmúlás, vagy költözés segít. Ráadásul, ahogy tovább öregszik rosszabb lesz.

Nekem alkesz idős bácsi a szomszédom, aki minden környező lakót feljelent ahol csak tud. Semmit nem tudok tenni ellene, megválaszolom a megkereséseket, beszélek az önkormányzattal, ennyi.

2021. febr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

És ha direkt nagyon-nagyon kedves lennél vele? Már olyan feltûnôen zavaró módon.

Hátha zavarba jön. Vagy ahhoz már túl szenilis?

2021. febr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

2. Ezen mit csodalkozol? Anyam occse es koztem 4 ev van. 17 volt, mikor szuletett a testvere es 21 evesen szult engem. Van ilyen.


Kerdezo, szerintem sajnos nem tudsz mit csinalni az ilyen emberrel. Max. visszaszolsz neki es nem foglalkozol vele.

2021. febr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Nénikének lehetne jelezni, hogy ha nem nyugszik te jelented fel zaklatásért. Hátha...
2021. febr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Azon az oldalon, ahol lakik, csináljatok olyan kerítést, amin nem lát át. Aztán jajveszékeljen, röhögjetek rajta, a gyereknek mondjátok, hogy demens szegény. Nem éri meg idegeskedni miatta.
2021. febr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Semmit nem kell csinálnod. Engedd el az idegeskedést is, ő ilyen, ha nem foglalkozol vele, lehet abba is hagyja. Néha bepróbál majd egy-egy nagyobb akciót, de ha nincs igaza, akkor nem lesz belőle bajod.

Mindenhol van ilyen idős, akit zavarnak a gyerekek, mikor én voltam gyerek, ott is volt, meg itt is van, ahol most lakunk.

2021. febr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Ki az a debil aki lepontozgat vajon? Unatkozó vénasszony mint a kérdésben? 🤣🤣🤣
2021. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az összes szomszéddal ezt csinálja csak mi szemben lakunk és így kézenfekvőbb, hogy velünk foglalkozik.

Nem fogok elköltözni miatta. Gondolkodtam rajta, hogy elengedem a dolgot hátha megunja magától is.

2021. febr. 13. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!