Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a családban van covidos,...

Ha a családban van covidos, nagytesó és az apuka akkor a kisebbek mehetnek oviba suliba? 4-7 évesek. Erről nem kaptam semmit sem, nem bírunk velük ebben a helyzetben

Figyelt kérdés
2021. febr. 21. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Az, hogy nem bírsz velük, egy dolog.

De ha a gyerekekkel egy háztartásban élők között van pozitív covidos, 1) mindenki karanténba kerül 2) én tuti nem vinném, mert tünetmentesen az összes gyereket (és gondozót) megfertőzhetik, akik szintén tünetmentesen hazaviszik a családnak, esetleg idős rokonoknak, stb. Én ha lehetne se vinném.

2021. febr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hisz közvetlen kontaktok ezáltal.
2021. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem és Te semmehetsz sehova. Karatenban vagytok.
2021. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Karantenba vagytok.

De pl ha a ferjed haverja covidos es a ferjed talalkozott vele az utobbi 10 napban akkor csak o lenne karantenban mivel kontakt szemely.

(Tudom hogy nem az utobbirol van itt szo)

2021. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen nem mehetnek, mivel az egész családra vonatkozik a karantén, ha együtt éltek. Nem is értem, hogy gondoltad. Én nem vagyok egy korona parás, de az nettó bunkóság, hogy képes lennél bevinni. Amúgy elég nagy az esély, hogy a kicsik is azok, csak tünetmentesek. Azt meg, hogy 10 napot nem bírsz ki a saját gyerekeiddel(feltételezem, hogy te nem vagy beteg, mert azt nem írtad), szerintem ne reklámozd. Baromi ciki. CSOK gyerekek?
2021. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mindenki marad otthon 10 napot. Nálunk is csak az egyik gyerek volt igazolt +, de mindenki a fenekén maradt. Kibírtuk.
2021. febr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Derjaderja ***** válasza:
90%
4. A szoros kontakt a tünetkezdet előtti 2 nap, legalábbis tőlünk csak ezeket kérték bejelenteni.
2021. febr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Derjaderja ***** válasza:
100%
De persze a Kérdező a pàrja és a gyerekek karanténban vannak. Nem is értem.
2021. febr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez amúgy költői kérdés akart lenni? Csak mert annyira mellőzi a józan észt, egyszerűen nem hiszem el, hogy tényleg komolyan gondoltad.


Természetesen mindenki marad otthon...

2021. febr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki marad karanténba.
2021. febr. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!