Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a családban van covidos,...

Ha a családban van covidos, nagytesó és az apuka akkor a kisebbek mehetnek oviba suliba? 4-7 évesek. Erről nem kaptam semmit sem, nem bírunk velük ebben a helyzetben

Figyelt kérdés
2021. febr. 21. 22:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%

Ez most komoly?


De 3 gyerek kellett a CSOK-hoz.

2021. febr. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem! A háziorvosnak tájékoztatnia kellett volna.
2021. febr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
29%

Nem, mindenki marad otthon.

Egyébként érdekes kérdés, mert amíg vártunk az eredményemre, párom mehetett dolgozni, lányom mehetett suliba, holott nem tudtuk az eredményt.

Kérdezte párom a háziorvosát, én kérdeztem a lányomét és enyémet, mi van ha pozitív vagyok. Azt mondták (ez szeptemberben volt) ők mehetnek dolgozni, suliba, én nem mehetek sehova. Negatív lett amúgy.

De érdekes, mert több ilyen eset is volt itt Heves megyéven, apuka pozitív, de anyuka mehetett dolgozni. 🤷‍♀️

Egyébként kérdezd meg az orvost, hogy most mi a teendő, ugyanis ennek van egy hivatalos menete. Ha úgy van mint szeptemberben nekünk is volt, akkor rád van bízva, hogy cselekszel.

Én ugyan nem hiszem el ezt a felesleges hisztériakeltést, na de van aki igen. Engem a dokim küldött el, mégcsak felhívni sem akartam, hogy qrva rosszul vagyok. Amúgy csak egy mezei tüdőgyulladásom volt, semmi más.

2021. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
79%
Remélem ha mégis mennek, és megfertőznek valakit, akkor apu anyu leveri a fejed
2021. febr. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!