Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor tanult meg hasból...

Mikor tanult meg hasból felülni gyermeked?

Figyelt kérdés
1 éves múlt a lányom, mostanában, ha pelenkázom, vagy öltöztetem, nem az az első, hogy oldalra hasra forduljon, hanem megpróbál hasból felülni, úgy hogy oldalt kapaszkodik... Minden nap egyre feljebb tud :O ez olyan fura nekem, ha ezt meg tudja majd csinálni, tényleg nem lesz többé baba! Nálatok mikortól ült így fel?
2021. márc. 1. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
15 hónaposan
2021. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2021. márc. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamikor 1 és 2 éves koruk közt, de ez annyira lényegtelen dolog. 😊 A járás, a beszéd... ezek elveszik a babásságot. A felülés csak egy mozdulat.
2021. márc. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy lényegtelen, attól még érdekelhet, nem? Kíváncsi vagyok, mikor lesz képes rá, ennyi.
2021. márc. 2. 02:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt 12-18 hónapot írnak:

[link]

2021. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11 hónaposan. 7 hónapos kora óta járt, 5 honapostol ült.
2021. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 éves és ha a kezemet tartom akkor felhúzza magát önerőből szabályosan, ha egyedül kel fel hanyattfekvésből ,akkor azért az egyik oldalán megtámasztja magát a könyökével.
2021. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!