Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek mennyi korkülönbség van...

Kinek mennyi korkülönbség van a gyerekek között?

Figyelt kérdés

Nálunk több, mint 8 év. Kicsit nehezen szokta meg a tesót. Volt sírás. Mondjuk a mai napig féltékeny de már nem annyira, mint az elején.

Kicsit bánom, hogy ekkora a korkülönbség.

A nagy 9 lesz a kicsi 6 hónapos.



2021. márc. 2. 08:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
5 és 7 év van illetve lesz köztük.
2021. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%

1 perc 😀


Egyébként köztem és a nővérem közt 7 év. Sose volt szoros a kapcsolatunk, most sem az felnőttként.

2021. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%
6 év. A nagy is baromi anyás,elég durva felteknyseg megy. A kicsi már 8 hónaposan hozzám mászott ha a Nagylány az olemben ült és tépte ki őt onnan,a nagy meg felbuktatja állandóan. Megőrülök az állandó feltekenykedestol. Ha a másikra többet nézek,már cirkusz van. Én nem gondoltam van. Amúgy eljátszanak minden nap. De dajkalni csak külön külön tudom őket,mikor nem látja a másik.
2021. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nincs tesóm. Biztos le leszek hurrogva hogy nem tudom miből maradtam ki, de nekem ez így nagyon jó :) Állítólag kicsinek sem akartam soha. 30/N
2021. márc. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
24 hónap. Mindig is nagyon jól elvoltak együtt. Én még ennél kisebb korkulonbseget is el tudtam volna képzelni, mondjuk 16-18 hónapot. De úgy nagyon kemény lett volna a kisbabás korszak. Így h az idosebbik már 2 éves volt és picit onalobb, teljesen jó volt:) ma már 4 és 6 évesek és nagyon szeretik egymást, ragaszkodnak egymáshoz. Persze viták vannak, de az minden gyereknel így van sztem.
2021. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
5 év. Néha zavaró, de minél idősebbek vagyunk, annál kevésbé zavaró.
2021. márc. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
20 év
2021. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!