Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sinsay gyerekruha? Tapasztalat...

Sinsay gyerekruha? Tapasztalatok? Szokott rendelni valaki?

Figyelt kérdés

Nálunk nincs az említett bolt, a weboldalon nézelődtem.


Milyen a méretezése a ruháknak? Kisebb, nagyobb, átlagos? Lehet hinni a cm-nek?


Amikor rámegyek a méretezés fülre ott azt írja ki, hogy "Lány 1,5-12" éves és csak mellkas, derék, csípő bőség van feltűntetve... test méretek, nem ruha méretek... Bánatomra a ruhák hossza sincs megadva.

Én csinálok valamit rosszul?


Kisfiam 114 cm és 21 kg.

Nem kövér, de azért jó húsban van.

Tudom, hogy ahány márka annyi méretezés, de mivel nincs tapasztalatom ezzel nem igazán tudom belőni.

Legtöbb nadrágja 116-os, de van 110-es is (66 cm teljes hosszal). Felsőkből van már több, ami 122-128, de kisebb is akad.


A másik kérdés, hogy akciós terméket miért nem lehet rendelni? Kamu akció van csak?

Azt írja, hogy van az adott méret, de ha kosárba akarom rakni "Ez a termék jelenleg nem elérhető. A termékek egy része jelenleg nincs készleten".



2021. márc. 12. 17:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%

Kisebb


De 98-ig vagyok képben...

2021. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
54%

Rövid ujju bodyk nem nyúlnak rugalmatlanok de tudta hordani valameddig


Hosszú ujju bodyk rugalmasak,teljesen jók


Melegítő Nadrág rugalmatlan,nem nyúlik,rá se ment a szintén jó húsban lévő babámra.


Tobbet nem mertem rendelni pedig szépek es az áruk is jó.

2021. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam még csak az 56-os méretet hordja, bodykat vettem neki onnan, de azok méretarányosak.

És igen, nincs mindig készleten minden méretből, érdemes naponta nézegetni akár az oldalt, nem tudom mikor van készletfeltöltés.

2021. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Húha, rugalmatlan? Az nem túl szerencsés azért egy melegítőnél (se)...

Azt írja 100% pamut, az sem igaz?

2021. márc. 12. 17:21
 5/35 anonim ***** válasza:
28%
Az. A dereka tök szoros volt, comban fel se ment pedig nem dagadt a babám. De lehet csak rossz széria volt.
2021. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Megméretem egy pólót. Takko 122-es.

Mellbőség: 34 cm, derék: 32 cm, csipő 33 cm.

Itt a méretezésnél mell szerint 134-es, derék szerint 140-es, csípő szerint 122-es kell...

2021. márc. 12. 17:32
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen szoktam onnan vásárolni a gyerekeknek, online is meg élőben is, nekem eddig teljesen beváltak. A centis méretezés eddig mindig jó volt nekünk.

Szerintem létezik az akció, csak gyorsan elkapkodják a ruhákat. És rögtön nem írják ki a méretnél, csak ha már raknád kosárba. Akciósat én sose nézek, mert sosincs az a méret ami nekem kéne.

2021. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
#7. Mekkora ruhákat hordanak a gyerekek? Esetleg, ha 122 cm körül akkor tudnál nekem mérni melegítő nadrágra? Köszönöm
2021. márc. 12. 17:44
 9/35 anonim ***** válasza:
Bocsi, de sajnos még nem tartunk ott. Lányom 104-es méret, fiam 62-es.
2021. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Én is rendszeresen rendelek onnan a gyerekeknek, szerintem teljesen jó az árakhoz képest.

A nagy 4,5 éves lány. Neki most tavaszi kabátokat rendeltem, mind tök jó. Pulcsikat is szoktam, azok minőségben jobban bírják, mint a 3x annyiba kerülő h&m-es. Nem bolyhosodik ki, pedig sűrűn mosom. Melegítő szett is tök jó.

A kicsi 6 hónapos fiú. Neki csomó mindent rendeltem. Kabát, nadrágok, bodyk, felsők. Mind szuper. Tök jó anyaguk van.

Méretben talán picit kisebb, mint mondjuk a h&m.

Én tudok akciósat rendelni, csak szerintem nagyon gyorsan elkapkodják.

2021. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!