Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sinsay gyerekruha? Tapasztalat...

Sinsay gyerekruha? Tapasztalatok? Szokott rendelni valaki?

Figyelt kérdés

Nálunk nincs az említett bolt, a weboldalon nézelődtem.


Milyen a méretezése a ruháknak? Kisebb, nagyobb, átlagos? Lehet hinni a cm-nek?


Amikor rámegyek a méretezés fülre ott azt írja ki, hogy "Lány 1,5-12" éves és csak mellkas, derék, csípő bőség van feltűntetve... test méretek, nem ruha méretek... Bánatomra a ruhák hossza sincs megadva.

Én csinálok valamit rosszul?


Kisfiam 114 cm és 21 kg.

Nem kövér, de azért jó húsban van.

Tudom, hogy ahány márka annyi méretezés, de mivel nincs tapasztalatom ezzel nem igazán tudom belőni.

Legtöbb nadrágja 116-os, de van 110-es is (66 cm teljes hosszal). Felsőkből van már több, ami 122-128, de kisebb is akad.


A másik kérdés, hogy akciós terméket miért nem lehet rendelni? Kamu akció van csak?

Azt írja, hogy van az adott méret, de ha kosárba akarom rakni "Ez a termék jelenleg nem elérhető. A termékek egy része jelenleg nincs készleten".



2021. márc. 12. 17:13
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, elég megoszló vélemények vannak.

Kicsit tanácstalan vagyok, még gondolkozom rajta. Olvastam, hogy ha nem megfelelő akkor vissza is lehet küldeni ingyen, így talán nem olyan vészes.


A legtöbb ruhánk a H&M-től van, de úgy érzem sok minden túl van ott árazva és a minősége sem az igazi. A minták gyorsan lejönnek, a melegítőfelső ujja 2 használat után bolyhosodik... Pepcoban szoktam kifogni jó dolgokat, de én pont a kisebbeket tudom ráadni a gyerekre, ami ott 122-es az a mi ruháinkhoz képest vagy 134-es. Egyéni úgy látszik.


Kedves 18. válaszoló!

Nem tudom miért fájt neked ennyire a kérdésem, jó nagy zavar lehet odabent, ha ezen így kiakadtál! Érdekes a többi kommentelő teljesen normális választ tudott adni :) Biztos van aki hozzá tudott volna szólni, de továbbgörgetett.. de Te..!!! :)

2021. márc. 13. 06:17
 22/35 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy először csak egy dolgot rendeltem, mondván ha nem jó, akkor nem veszítek sokat.
2021. márc. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Mikor szokott lenni ingyenes szállítás?

Lehet nekem is ki kellene próbálni 1-2 darabbal, nem rögtön 11 ezerét.

2021. márc. 13. 08:15
 24/35 anonim ***** válasza:

Én szeretem. A 4,5 éves fiamnak és a 9 hónapos lányomnak is sok cucca van onnan. A méretezéssel kapcsolatban, szerintem kicsit alulméretezettek a ruhák, tehát ha vacillálsz a kisebb meg a nagyobb méret között, akkor a nagyobbat rendeld. Amikor 59 cm volt a lányom, a 62-es bodyk már nagyon éppenhogycsak voltak rá jók, pedig nem volt húsos baba, most sem az. Most 74 cm, de a sinsayes bodyjai 80-asok. Ugyanígy a fiam 116-os ruhákat hord, de sinsayes van már 122-es is neki.

Igazából én pont az olcsósága miatt szeretem. Beleférne drágább ruhákat venni nekik, de mi a francnak, amikor a lányom 2 hónap alatt kinövi, a fiam meg ugyanúgy széttérdelné, leenné, kiszakítaná, stb az adidas gatyát is, mint a sinsayest...

2021. márc. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
A h and m nekem nem bolyhosodik. Mosógépet nézd meg, állítsd a centrifugát alacsonyabbra. A sinsay olcsó és minőségre jobb pl. a pepco-nál, de a pepcoval meg úgy vagyok, hogy ha 300 forint egy póló, nem baj ha kicsit összemegy, tönkremegy.
2021. márc. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

18!

Ez a gyakori kérdések. Ide azért jönnek az emberek, hogy feltegyék a kérdéseiket. Ha esetleg nem tűnt volna fel;)

Én például ilyen kis összeggel sem szeretek próbálkozgatni. Semmi baj nincs azzal, ha valaki szeretne tisztában lenni azzal, hogy kb mire számítson a méreteket illetően.

Az eladás meg megint egy necces dolog. Személy szerint csomószor megjártam már, mert vagy nem vette át a vevő, vagy nem utalt stb.

2021. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm mindenkinek, aki próbált segíteni vagy megírta a tapasztalatait!

Végül tegnap leadtam egy rendelést, most várok, s meglátom. :)

2021. márc. 14. 06:55
 28/35 A kérdező kommentje:

Ma jött meg a csomagom. A kiszállítás gyors volt, a 2. munkanap hozta a futár.

NAGYON elégedett vagyok!

Minden teljesen méretarányos amit rendeltem (122).

-melegítő nadrágok (1295-1795 Ft),

-cipzáros kapucnis pulcsi (1795 Ft),

-hosszú ujjú felsők (995 Ft, 1295 Ft) ,

-rövid ujjúk (695 Ft, 995 Ft),

-boxer (1295Ft/3 db).

Kimosva ugyan még nem lettek, de nem hiszem, hogy összemennének, vagy kibolyhosodna az anyag, mert tapintásra nagyon jó.

Biztos fogok még rendelni.


Szerintem az F&F, Reserved elbújhat ezek mellett. Pepcoról ne is beszéljünk.

2021. márc. 17. 19:44
 29/35 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ide...

Most rendeltem először. Tényleg nem szabad szárító gépbe tenni?

2021. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
41%

28

Azért ezzel a kijelentéssel várd meg a mosást. :)

Nekem utána volt pocsék az anyag. A pepcos nem.

2021. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!