Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire biztonsagos a babat...

Mennyire biztonsagos a babat allvanyos kadban furdetni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 12:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Nyilván erre vannak kialakítva, sokkal kényelmesebb, mint lehajolni, de egy asztal is megteszi. Egy nagyobb gyereket már nem bírnak el, illetve ha "kiugrik" a kádból balesetveszélyes.

2021. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem hagyod ott felügyelet nélkül, akkor biztonságos. Mi is azt használunk, de természetesen addig csak, amíg kényelmesen elfér benne és nem lesz akkora, hogy ki tudjon belőle mászni.
2021. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Ujszulott babara gondoltam.

Akit nyilvan egyedul nem fogok ott hagyni.

Csak tobben mondtak, hogy nem biztonsagos.

Elso babam igy en nemtudom.

Ha nagyobb igyis ugyis a nagykadban fog mar furdeni :)

2eves kortol mar siman furdohet abban szerintem persze ott ia felugyelettel

2021. márc. 22. 12:34
 4/24 A kérdező kommentje:

Furodhet*

Is*

2021. márc. 22. 12:35
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

Újszülöttnek teljesen jó, órákig úgysem kell fürdetni. :) amúgy a lányomat már fél évesen nagy kádban fürdettük, az öccsével is ez a terv. Jó az állványos kád, kényelmes, de túl sokáig nem lehet használni.

Kettes votam

2021. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
*voltam :)
2021. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nekunk nem jott be mivel a kicsi imad csapkodni, minden csupa viz volt.

Babakad, a nagy kadban. Ez volt sokaig

2021. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi még állványos kádban fürdetjük a 11 hónapos lányunkat,most már ugye ülve. Sajnos fürdőkád nincs csak zuhanyzó. Felügyelet nélkül egy pillanatra sem hagyjuk, mert fel is szokott állni benne.
2021. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Teljesen biztonságos egy újszülöttnek. Császárosan nem is bírtam volna behajolgatni a nagy kádba.

Nekem amúgy mind a két gyerekem elég korán átkerült a fürdőkádba, az első azért, mert iszonyatosan élvezte a fürdést és nagyon pacsált már a babakádban. A második meg azért, mert a nagy együtt akart fürdeni vele.

2021. márc. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2021. márc. 22. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!