Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire biztonsagos a babat...

Mennyire biztonsagos a babat allvanyos kadban furdetni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 12:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Képzeld nem en vagyok. És nem vagyok paramami sem, de keress tényleg statisztikát hány ember hal meg vagy sérül meg fürdőszobában vs más helyiségekben. Vagy csak vedd elő a józan eszed és gondolj bele menni el könnyebben csuszik meg te is vizes lábbal. Ennyi.
2021. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Derjaderja ***** válasza:

Azt gondolom, hogy az tud megítélni egy helyzetet, aki ott van és látja, a tárgyak viszonyát egymáshoz, ismeri a gyereket stb.

Megjegyzem, ha egy helyiségben vagy vele a fürdőszobában, akkor is ugyanúgy megcsúszhat, bár nem tudom, hogy hogy képzeled el, hogy ül a műanyag fürdőkádban, hogy csúszik meg, de biztos lehet. Vagy ott állsz mellette es fogod?

Nálunk itt 10 hóbapos kora óta mászik a lépcsőn a gyerek, egyedül közlekedik mar reg rajta, lemegy valamiért felhozza stb.

Egyetlen egyszer esett nagyot a lépcsőn, egy hónapja, amikor konkrétan együtt indultunk le és akkor próbált páros lábbal leugrálni. Konkrétan mellőlem kezdett leesni, masfél meter magas lépcsősor, álltam és néztem, ahogy pattog lefelé, aztán fejjel előre földet ér.

Akkor is lehet baj ha ott vagy. Én innen ahol a picivel vagyok a másik szobában, telibe látom a nyitott ajtón a kádban. Látom, ha feláll azonnal. De nem állt fel, mert megtanulta, hogy nem szabad. Másrészt ha elcsúszik, sem esik nagyot, de erre nem volt példa eddig.

2021. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
57%
Igen, képzeld, ott guggolok mellette a kádnál. Így is előfordulhat, hogy épp nem tudom elkapni de kicsi rá az esély és akkor legalább nem en leszek a felelős, ha baleset történik , mert mindent megteszek az elkerüléséért. Az en fiam is lepcsozik és nem is csak 10 hónapos kora óta, teljesen más a kettő. Magyarazhatod, engem biztos nem győzöl meg, hogy felelősségteljes dolog nem a gyerekeddel lenni a fürdőszobában. Gyanítom egy mentést vagy balesetist se sikerülne erről meggyőznöd. En itt ezt le is zártam. Nyilván azt csinálsz, amit akarsz.
2021. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Derjaderja ***** válasza:
Én nem akarlak meggyőzni egyáltalán. A párom amúgy mentőtiszt, látott gyerekhalált nem egyet, de ezt a helyzetet a körülmények teljes ismereteben ő sem tartja veszèlyesnek.
2021. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!