Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire biztonsagos a babat...

Mennyire biztonsagos a babat allvanyos kadban furdetni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 12:15
1 2 3
 11/24 Derjaderja ***** válasza:
Egyetértek. Amikortól ült és kipacsált, én a kádját tettem a fürdőkádba.
2021. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne biztonságos :D stabil. Nekünk teljesen bevált. De olyan 10 honapos korától, hogy felállt benne, játszott stb a nagy kadban fürdetjük.
2021. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
51%
A fürdés minden életkorban és minden kádban veszélyes üzem. Sosem szabad egy percre sem egyedül hagyni oket. Úgy pedig mindenhogy biztonságos lesz 😁
2021. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Derjaderja ***** válasza:
0%
Hát amióta ül és a nagy kádban van, én a fürdése alatt rakok rendet a házban. Max odateszem a walkietalkiet ha messzebb vagyok. Azért érettségiig senki nem őrzi őket a kádban.
2021. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Derjaderja ***** válasza:
0%
Illetve jelenleg a fürdése alatt a másik gyereket altatom.
2021. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
14 Uristen 😱😱😱 en már nem egyszer kaptam el az enyémet, mert felállt, ugrálni kezdett volna sőt egyszer majdnem átpordult a kád szélén úgy, hogy ott guggoltam mellette. Kidobta a kacsát és már hajolt is utána. Épphogy vissza tudtam billenteni, ne essen fejre. Van fogalmad róla hány ember hal meg évente fürdőszobában?! Biztos hogy nem hagyom egyedül addig amíg nem tudja felmérni a veszélyeit annak, hogy csuszik és mi van ha feláll stb. Elképesztően felelőtlen vagy, ne haragudj. Gondold át ezt meg egyszer a gyereked érdekében. Nem válasz, hogy de eddig nem volt semmi. Csak egyszer lesz.
2021. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
5hos, allvanyosban furdik, vigyazunk ra. Leszakadna a derekam ha a nagy kadba kellene hajolgatni a babakadhoz🤪
2021. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Derjaderja ***** válasza:
0%

16. Ne viccelj már, egy éve így fürdik a gyerek. Eszem ágába sincs fél órát mellette szobrozni. A kis kádja benne van a nagy kádban, nem tud és nem is akar kijönni.

Baleset akkor is érheti, ha épp ott állsz. Ilyen alapon egy nagy csúszdára vagy egy mászókára se szabad felengedni, de ne is biciklizzen. Nem lehet örökké őrizni őket.

2021. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
18 te gyereked te dolgod 🤷🏼‍♀️ Őrülten felelőtlen vagy ez viszont tény.
2021. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Derjaderja ***** válasza:
0%

Szerinted lehet.

Te vagy aki 3 éves korig nem engedi külön helyiségbe a gyerekét?

Ha nem, akkor attól nem félsz, hogy felmászik a konyhaasztalra és fejjel leesik? Hogy leesik a lépcsőn? Hogy átesik a kanapé támláján? Hogy kívülről mászik és esik be a fürdőkádba? Stb.

2021. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!