Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy érjem el hogy 3 éves...

Hogy érjem el hogy 3 éves kisfiam ne hisztizzen a déli alvás előtt?

Figyelt kérdés
Igényli a napközbeni alvást, egyébként egész estig hiszti van a fáradtság miatt. De amikor mennénk be annyira kikel magából, ordít stb. Mit lehet ez ellen tenni?
2021. márc. 31. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is 3 évesen hagyta el. Amíg át nem állt, ez pár hónap volt, ez ment mindig. Nem aludt hétvégén. Hétköznap oviban alszik mint egy kisangyal
2021. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Hála az égnek mi már kiléptünk a 3 éves hisztiből. Amit én csináltam az az, hogy felvettem, betettem az ágyba puszit adtam neki és becsuktam az ajtót. Drasztikusnak tűnik, de tudtam hogy csak hisztizik. Volt olyan, mikor bementem és játszott, nem aludt egy percet sem. Hát akkor ez van, nem tud aludni ő sem mindig. De a legtöbbször tényleg el is aludt, hiszen fáradt volt, láttam rajta.
2021. márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Nekem már 4 éves, kb fél éve megint jól alszik nappal. Nem adtam fel, neki is és nekem is kell egy kis pihi nappal. Egyszer csak elfogadta, hogy oké úgyis feküdnie kell, nem játszhat, akkor aludhat a is. Most megint 13 órától 16 ig alszik.
2021. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Megvárod, amíg megnő. Komolyan. Én is ezt tettem a hisztikirálynőmmel. :)
2021. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként is úgy alszik el este is illetve napközben is, ha valaki melléfekszik. Utolsó válaszoló: akkor te nem altattad délben, míg ment a hiszti miatta?
2021. márc. 31. 14:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Van egy 1 éves kistesó is, ő még többször alszik napközben, így nem egy időben alszanak. Szóval nagyon nehéz megvalósítani,de kis segítséggel meg tudnánk oldani. Csak ez a hiszti előtte...
2021. márc. 31. 14:47
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

4-es voltam. Dehogynem altattam! Különben megőrült délutánra.

Volt mellé nekem is egy 1 éves. Van egy videópárom, így utólag már szétröhögöm rajta a fejem. A nagy üvöltve aludt el, elráztam a seggét nagy nehezen. 3 óra csend, majd kipattant a szeme, és továbbüvöltött. A kicsi a kezemben pár másodperc gondolkodás után szolidarítani kezdett, és sírvafakadt. Iszonyat röhejes az egész szitu úgy, ahogy volt. :D

2021. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!