Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Igaz, hogy egy lány gyerekkel ...

Igaz, hogy egy lány gyerekkel könnyebb mint egy fiúval?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 20:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A kétéves lányok túltesz a fiúkon is.
2021. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen idős korában, mint a testvére a lányomnak márt eltört a csuklója mert folyamatosan szaladt és egyszer megcsúszott és sajnos a falnak esett 4 évesen, felrepedt a szája mert hülyéskedett és a radiátornak esett 3 évesen, elesett a kocsibeállónál és szétvágta a bokáját a vas 6 évesen. Egy ideje leállt a szaladgással. Most az a hobbija, hogy engem idegesít. 🙂

Szerintem a lányok sokkal elevenebbek..

8-as voltam.

2021. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 5, a lányom 7,5

A fiút alig lehet észrevenni, a lánnyal a poklok poklát éljük!

2021. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%
NEM! Nekem mindkettő van. Egy 12 éves fiú és egy 7 éves lány. Sokkal könnyebb a fiúval minden szempontból! Erre a harmadik nem lány lesz!!! 2 hét múlva érkezik.
2021. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Szemèlyisègtől függ, nem a gyerek nemètől.
2021. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is fordítva van. A nagy fiú, 10 év felett, a kicsi lány, 9 éves. Sokkal keményebb természet a kicsi, több türelemre van szükség vele. Ő azóta kamaszodik amióta beszélni tud.
2021. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Igaz még kicsik a gyerekeim, a lányom 4,5 éves, a fiam 7 hónapos, így olyan sok tapasztalatom még nincs.

De egyelőre a fiammal ezerszer könnyebb, mint a lányommal bármikor is volt a 4,5 év alatt.

De ez nem hinném, hogy a nemük miatt van, hanem inkább a természetük miatt.

A lányom sem rossz, sőt. Csak ő egy nagyon erős egyéniség. Tele van energiával, állandóan pörög, eleven. Már most úgy viselkedik néha, mint egy kiskamasz. Nehéz vele lépést tartani. Ő nagyon könnyen a fejünkre nőne, ha hagynánk.

Ezzel szemben a fiam nagyon nyugodt baba. Neki minden mindegy. Csak kaja legyen😅

2021. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nem. Az 5 éves lányomtól falnak megyek, a 2 éves fiam egy álom.

Érdekesség még: hogy a férjem ellenkezőleg, nehéznek tartja a fiunk viselkedését is.

2021. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
72%
Azt mondják a lányok kenyesebbek, hisztisebbek, a fiúkkal majd kamasz korban lesz nehéz. Hát nem tudom, az én fiam nem hisztis egyáltalán, az ismerősöm lánya maga a pokol, mindenért visít, ordít, kiabal, üt, csap rugdos.
2021. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nekem nőként öcsém van. Anyukám mindig azt mondta gyerekként öcsémmel volt nehezebb, hozzam képest hisztisebb volt, mindig felvett valami rossz szokást, aztán pipogyább lett, többet bántották. Szerintem kisgyerekként ahogy írjak is nem nem, hanem személyiségfüggő. Kamaszkorban már más volt, öcsém pl mindent a haverokkal beszélt meg, anyának meg ugye nem fájt, amiről nem tudott (amik kiderültek néha azok viszont annál inkább 😅) Én a lányos dolgokba, kezdetben pasizas stb jobban beavattam anyukámat, mert jó a viszonyunk, lehetett vele úgy beszélgetni mint egy barátnővel, de nyilván mindig jobban aggódott, hogy normális-e a srác akivel találkozok, buliban nem lesz-e bajom (tesom mikor elkezdett bulizni már ~100 kg volt és közel két méter, érte nyilván nem aggódott olyan értelemben, mint értem).
2021. ápr. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!