Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kislánynak milyen...

5 éves kislánynak milyen vastag a csuklója?

Figyelt kérdés

Egy órát - karórát - szeretnék ajándékozni születésnapra (tudom, még korai..) -, de azt nem szeretném, ha lötyögne is pluszban a csuklóján.

Az óra már megvan, annak a szíját le tudom mérni. (És bocsi a bugyuta kérdésért, de fontos lenne.)


2021. ápr. 5. 09:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Nos, olyan órát még nem láttam, aminek ne lehetne állítható a szíja.....
2021. ápr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Haha. Ez ugyanolyan változó, mint felnőtteknél. Pl: a 2 évesemnek ugyanolyan vastag mint az 5 évesnek. Eltéro alkatok. Centire egyébként nem tudom, de az 5 éves órája legkisebbre véve jó a kicsire is.
2021. ápr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
1-es és olyat láttál, hogy valami legkisebbre állítva nagy volt? :D
2021. ápr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
Tényleg nagyon változó. Ha közelebbi a kapcsolatod a gyerekkel, vagyis ha látod még az ajándék átadása előtt, akkor leméred. Mondjuk fogsz egy mérőszalagot, és hogy ne legyen gyanús (mert azért a kisgyerekek sem hülyék) játszatok olyat, hogy leméred mindenét, kezét-lábát-nyakát-csuklóját-törzsét... Esetleg megkéred a szüleit ugyanerre, amúgy is érdemes a szülőkkel megbeszélni a gyerek ajándékát.
2021. ápr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Állítható, persze, de ezen is van egy "utolsó lyuk", ahonnan nincs tovább :-D
2021. ápr. 5. 09:48
 6/16 anonim ***** válasza:
27%

"Állítható, persze, de ezen is van egy "utolsó lyuk", ahonnan nincs tovább :-D"


Nyilván újdonság lesz neked, de képzeld, egy órás csodákra képes. Tesz egy új lyukat a szíjra, vagy kicseréli egy másikra.

2021. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%

3!


És te láttál olyat, hogy kicserélték a szíjat?

2021. ápr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Ne ekézzétek már a kérdezőt. Nyilván olyan ajándékot akar a gyereknek adni, ami az első perctől hordható, nem kell vele az óráshoz rohangálni. Ezért szeretné tudni a méretet.
2021. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

7-es, te szeretsz olyan ajándékot kapni, amit javítani, cserélni kell hogy jó legyen?

Egyébként felnőttként gyerek órám van, mert sose volt jó a szíj. Volt amiből annyi szemet ki kellett venni, hogy csak a csat maradt és még úgy is leesett.

Vagy bőr szíjnál hiába teszel új lyukat, ha a szíj hossza kétszer körbeér, nem lesz kényelmes.

2021. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

8!


Ez esetben értelmes ember a következőt csinálná:

Telefon felemel, gyerek anyja felhív.

-Szia Kati. Vettem egy órát a Juliskának. Lemérned hiyg mekkora a csuklója, hogybakkorara tudjam igazittatni a szíjat?

2021. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!