Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kislánynak milyen...

5 éves kislánynak milyen vastag a csuklója?

Figyelt kérdés

Egy órát - karórát - szeretnék ajándékozni születésnapra (tudom, még korai..) -, de azt nem szeretném, ha lötyögne is pluszban a csuklóján.

Az óra már megvan, annak a szíját le tudom mérni. (És bocsi a bugyuta kérdésért, de fontos lenne.)


2021. ápr. 5. 09:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

9!


Örülök bármilyen ajándéknak. Aminek nincs mérete, mint pl egy órának, abból nehéz lenne ugye pontosan beállítottat venni. De pl kaptam már okos órát, aminek szilikon pántja van. Az ajándékozó nem tudta, hoyg allergiás vagyok a szilikonra. Hát hidd el, nem kaptam se sirogorcsot, se nem álltam neki toporzékolni. Rendeltem egy másik szíjat.

2021. ápr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#6, képzeld, én is tudnék - meg az apja is - egy lyukat tenni rá, de ezt elkerülném, és ha bő, úgy megkapja jövőre.

Ez egy gyerek karóra, éppen az lenne rajta/benne a kislány számára vonzó, hogy a számlap is és a szíj is meg van mintázva számára kedves figurákkal.

Na mindegy, a többieknek köszönöm!

2021. ápr. 5. 10:06
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a szülőket


A 3 évesemnek vékonyabb mint a 13 hónaposomnak...

2021. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%

Meg kell kérdezni a szülőket..


Viszont, minden órát teljes méretű óraszíjjal adnak, azt veszik rövidebbre, vagy vesznek ki belőle, ha túl hosszú. Én nem örülnék órának, a gyerekek nem bírják, ha huzamosabb ideig van rajtuk valami 5 évesen, illetve vigyázni sem tudnak rá, de ha elég ügyesek, le fogják venni önállóan, hogy a másik gyerek felpróbálja, és kész a baj..


Esetleg olyan órát adnék kísérőajándéknak, amibe majd belenő.

2021. ápr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van, utolsó. Maga az óra nem túl értékes, a számlapon lévő kedves figura és a szíj miatt gondoltam, meg hogy egy kicsit felnőttnek érezhesse magát. (Mint amikor a mamája tűsarkújában slattyog.)

Jobban belegondolva: tényleg ne vigye az oviba, bele is akadhat vele valamibe.

Elteszem, majd ha iskolás lesz, megkapja.

Köszönöm.

2021. ápr. 5. 12:58
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen,ez olyat kérdés hogy mindenkinek más,maximum átlagban lehetne választ adni
2021. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!