Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az apja vágatná a haját, én...

Az apja vágatná a haját, én nem (fiúgyerek)?

Figyelt kérdés

3 éves lesz nemsokára a fiunk. Az apjával 1 éve nem vagyunk együtt. Eddig nem mondta, de legutóbb, amikor hazahozta azt mondta, hogy vagy levágom én neki a haját mire legközelebb jön, vagy ő fogja. Még fel is ajánlotta, hogy átjön a testvérével, aki fodrász és akkor jó program lesz, nem éli meg rossznak. Eddig úgy tűnt nem törődik ezzel. Most meg így lép fel. Azt mondja, hogy ez már tarthatatlan, lányos.

Szerintem nem az.


A gyerek befolyásolható, 1-2 év múlva, mikor közösségbe jár és látja a többit, akkor oké. Kérdezzük meg! De most azt sem tudja igazán, hogy miről van szó, ezért megkérdezni felesleges.


Itt most kettőnkről van szó, nem egyezünk.


2021. ápr. 5. 20:09
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%
Ha azt mondja, hogy már tarthatatlan, akkor annak oka van. Miért nem akarod levágatni?
2021. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem gáz mikor egy kisfiúnak hosszú illetve kifejezetten lányos frizurája van.

Ha egy férfi azt mondja vágasd le a gyerek haját mert lányos az úgy is van.

2021. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
67%

Nem hiszem hogy egy kisfiúnak annyira jó ötlet lenne a hosszú haj, főleg ha esetleg még göndör is.

Én megértem férjed, kisfiúról van szó, vágasd le neki.


N

2021. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
75%
Tudom hihetetlen de a haj az folyamatosan növekszik. Nem lesz baja attól ha levágjátok. De látom itt inkább pszichológiai okok vannak a háttérben. Szerintem te a mai napig nem tudtál megbarátkozni a gondolattal, hogy fiad született. Pedig ideje lenne.
2021. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
69%
En sem ertem miert kell fiugyereknek lanynak kinezni, az ilyen anyukak tudat alatt kislanyt szerettek volna? Beszeljetek at, ertem h exferj, ugy erzed h ne ugasson bele, de o ferfiszemmel nezi es lehet mast lat.
2021. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
62%
Egyetértek az előttem válaszolókkal. Minek egy fiúnak lányos haj? Nem is túl praktikus, neki is kényelmesebb lenne. Még egy kislánynak is zavaró lehet, de jól van, mégis lány. De egy fiúnál felesleges.
2021. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is jobb a kisfiú rövid hajjal. Nekem is fiam van 1 éves volt mikor először vágtunk a hajából. Azóta rendeszeresen vágva van neki. Kicsit melegebb van már viszket neki ha hosszabb a haja, rövid sokkal praktikusabb és sokkal jobban is áll neki a rövid.
2021. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
76%
A férjemnek is van egy fia az előző házasságából. Szőke, göndör fürtjei voltak, ami egy ideig talán még okés is volt. De az óvódába elkezdték csúfolni miatta, tényleg nagyon lányosan nézett ki. Már a gyereket is kezdte zavarni, de az anyuka meg akarta tartani a fürtös kis angyalkát, mert olyan sok bókot kap érte. Ő pedig sokat panaszkodott nekünk, hogy a többi fiú kislánynak csúfolja. Végül a férjem levágatta a haját, a gyerek nagyon boldog volt. Persze volt balhé utána, meg több hetes eltiltás, de a gyerek sokkal magabiztosabb lett.
2021. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is vagasd le. Ez pont nem az a téma amibe beleallnek. Meg miért ne lehetne tényleg a nagynenivel egy jó program.
2021. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem én sem, hogy miért nem akarod levágatni neki?

1 éves kora óta viszem a fiam fodrászhoz (én teljesen béna vagyok ehhez, így nem is próbálkozom)


Pont most a zárás előtt vittem volna, de beteg lett, másnap meg közölték, hogy akkor minden bezár. Azóta már tök nagy haja van, én meg teljes stresszben vagyok, hogy ki fogja levágni, mert ha nekem kell akkor nagyon rosszul jár szegény 😅

2021. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!