Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fitymaszükülettel tényleg...

Fitymaszükülettel tényleg várni kell a szobatisztaságig?

Figyelt kérdés
Kisfiam most lesz 3 éves és sajnos még nem igazán szobatiszta. Fitymaszükülete van, de a dr.nő mindig azt mondja, hogy majd ha szobatiszta lesz majd akkor " csinálják meg neki". A barátmőim pedig szörnyülködnek, hogy miért várok eddig. Ráadásul nekem a dr.nő, és a védőnő is azt mondta, mikor megszületett, hogy 1 éves koráig ne nyuljak a kukijához. Én nem is nyultam, hozzá, de a barátnők ezen is kiakadnak, mert nekik meg azt mondták, hogy igenis huzogatni kell rögtön a hazavitel után. Most akkor melyik a jó verzió?
2010. aug. 20. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Én már nem hiszek az orvosoknak. Sajnos minden műtét pénz az EÜ-nek, ezért csinálják. A te kisfiad fityma műtéte is sok lové a kórháznak. Tudom, durván hangzik, de így van.

Én mikor hazavittem kisfiam a kórházból, attól a naptól kezdve minden fürcsi után nagyon finoman megpróbáltam felhúzni neki a bőrt. 1 hós korára minden rendben is volt, a doki néni nem hitt a szemének.

2010. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nahát neked nem tudom milyen orvosod van, de első perctől fürdésnél hátra kell húzni a bőrt és úgyis meg kell mosni a kukiját, akkor talán most nem lenne fityma szükülete. És szerintem ez is helytelen, nem hiszem hogy várni kellene vele, hiszen minél fiatalabb annál könnyebb.
2010. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Nekem pont fordítva mondta a dokinéni, hogy még a szobatisztaság elött érdemes megcsináltattni, mert ha utána csinálják lehet, hogy újra pelus fog kelleni. :(

2010. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Komolyan ki vagyok mar akadva ezen a teman.

FITYMASZÜKÜLET NEM EGYENLÖ A BÖR LETAPADASAVAL!!!!!AZON NEM SEGIT A HUZOGATAS!!!

Es elölröl: minden kisfiu(leven a termeszet bölcs) ugy születik, hogy a makkra ra van tapadva a fityma böre es csak egy kis resen at tud pisilni, ehhez csak akkor kell hozzanyulni, ha ez a kis res sincs meg, de a kisfiu pisil, akkor minden oke. Es ez azert van, hogy amikor szerencsetlen kissrac jol összefossa magat, akkor ne kerüljön be a hig kaki a makk möge vagy a hogycsönyilasba hogy ott mindenfele fertözeseket okozzon.

A fitymaszükület azonban azt jelenti, hogy a makk vastagabb, mint az elöre esö fityma kerülete igy azt fizikailag lehetetlen hatrahuzni, vagy maximum serülesek aran, amit ugye megiscsak inkabb olyan csinaljon aki ert hozza. Altalaban azt ajanljak, hogy szobatisztasag utan mütsek, hiszen akkor mar nincs fertözesveszely, es altalaban hagynak minimalis eselyt, hatha javul a dolog(bar 1000 esetböl 10 szokott) igy 3-5 eves kor között ajanlott ezt megcsinalni.

A letapadt bört sem erdemes huzogatni, ugyanis akkor benne van a pakliban hogy serülest okoz a joszandeku anyuka. Ez spontan az erekciokkal es önmagatol is (leven a szüksegesseget 3 eves kor azaz a szobatisztasag utan mar elvesziti) oldodik es par honap alatt fokozatosan megszünik igy 3-7 eves kor között mar teljesen hatra lehet huzni a kisfiuk kukijan a bört. Es amikor ez megtörten onnantol szigoruan tisztan kell tartani.


Kedves kerdezö! Engem is hülyenek nez minden itt a regebbi hasonlo kerdeseknel okoskodo szuperanyuka, akik huzogatjak a kisfiuk kukijan a bört. De nekem ezt 3 gyerekorvos es egy gyerek urologus mondta, de ezen kivül amit en utana olvastam azokbol is inkabb a nem huzogatas volt a szimpatikus.Csak Magyarorszagon erre van igenye az anyukaknak, ugyanis sem nyugateuropaban sem amerikaban nem ajanljak, söt... Persze nem kell majmolni öket. De ha neked a nem huzogatas jött be, akkor tarts ki mellette, en is ezt teszem. Es a kisfiamnak, leven szerencsere nincs fitymaszükülete csak a bör volt kicsit letapadva mar szinte teljesen hatra lehet huzni, anelkül, hogy en barmikor huzogattam volna.

Kitartast!

2010. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Abszolút egyetértek 22.18-assal! Én sem húzogattam sosem.

Csak zavart,hogy a krém összegyűlt neki, ezért 9 hónaposan kérdeztem a védőnőt, hogyan tisztítsam neki, hogy jó legyen. Erre ő azt mondta,hogy én nem a krémet látom,hanem már a váladékot (csak úgy parasztosan:túrót).

Szóval szép óvatosan elkezdte húzni és nagy meglepetésére totál könnyen sikerült. Aztán pár napig kenegettem neki Sudocremmel, és most ott tartunk, hogy pancsi közben simán hátrahúzom, és megmosom.

2010. aug. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 21. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!