Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek egy 6 és egy 7 és...

Szerintetek egy 6 és egy 7 és fél éves gyermek mellet lehetne dolgozni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 21:22
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pedig találnod kell egy másik munkát ha nem akarod a napközit. Mármint ha akarsz dolgozni
2021. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
21-as Nem,nem szabad semmit sem a gyermek akarata ellenére elkövetni,nem ez a megoldás,én már felhoztam nekik,viszont egyáltalán nem támogatták.19-es semmi anyagi részen nincs szükség,csak szerettem volna visszamenni dolgozni.
2021. ápr. 13. 13:46
 23/39 anonim ***** válasza:
83%
Ha a gyerek nem akar iskolába menni, akkor mit teszel? Otthon hagyod, mert nem akarsz a gyerek akarata ellen tenni?
2021. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező te beteg vagy. Nem lehet a gyerek akarata ellen tenni? Tehát ha a gyerek agyon akar téged verni akkor hagyod neki?


Értem szóval te is kitartott nő vagy akit a pasija pénzel. Gratulálok jó példát mutatsz a gyerekeidnek így lesznek ők is ingyenélő otthonülők.

2021. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
24 Gondolom az a gyerek lesz "jólnevelt" akinek semmi sincs megengedtve és mindenre kényszerítik.Ne haragudj de,én már csak jobban mi jó a gyerekemnek és mi nem.
2021. ápr. 13. 17:17
 26/39 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező persze hogy az a jó a gyerekeidnek ha nincsenek nevelve. Majd pár év múlva mikor már mindenki utálja őket, térj vissza a kérdésre. Bár akkor már mindegy lesz úgyis az utcán fogsz élni, egy pasi se köteles elviselni hosszútávon az ingyenélést.
2021. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Nincsenek nevelve?Hát igen te pontosan tudod...
2021. ápr. 13. 17:31
 28/39 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha nem mersz nekik nemet mondani el tudom képzelni mennyire vannak nevelve. Pont amennyire ők akarják:-D
2021. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet, hogy csak az adott intézmény napközijével volt gond? Egyébként miből gondolod, hogy rossz volt a napközi, mi történt?
2021. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező az más ha te igazából vissza sem akarsz menni dolgozni,de akkor minek teted fel kérdést?

Ha vissza akarnál menni akkor gyerekeidnek tényként közölnéd hogy napközisek lesztek,x hónatol,mert te mész vissza dolgozni és már rég elintézted volna ,nem megkérdezed tölük,mert ekkora gyerekek esetében nincs más választása megy napközibe.

2021. ápr. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!