Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet baja attól egy kislányna...

Lehet baja attól egy kislánynak, ha fiúként nevelik?

Figyelt kérdés

Most 3 éves, rövid haja van, fiús ruhákba öltöztetik és csak fiús játékokat kap.

Sajnos az apuka nem tudja elfogadni, hogy lánya született.



2021. ápr. 24. 18:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
Szegény gyerek, tönkreteszik a kis lelkét, jobb szülőket érdemelne. Lesz itt lázadás ha óvodába, közösségbe megy. Az anyja hogy képes ezt végignézni? Nem védi meg a saját gyerekét? Megáll az eszem. Mi az hogy másik gyerek? Egy ilyen faszit már rég el kellett volna hagynia. Remélem erős kislány, és nem hagyja magát betörni, ez a két tróger meg megkapja a sorstól amit érdemel.
2021. ápr. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
19%

Identitászavara lesz..

Vay Sándor költőnket is 12 éves koráig fiúnak nevelte az apja, ő is leszbikus lett amúgy és férfiként élt felnőttként is, amúgy Sarolta néven született

2021. ápr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

A lelke serul es lesz egy jo nagy adag megfelelesi kenyszere, amit majd jo esetben hosszu terapiakkal kiszenved magabol egy szakemberrel.

A haj megno, lanyos ruhakat tud majd maganak venni, mas kerdes h hogyan fogja erezni magat bennuk. Engem anyam "praktikusan" oltoztetett. Azt kaptam ami szembejott a boltban es jo volt meretben, hiaba sirtam h nem tetszik. Anyam nem sminkel, igy en sem tanultam meg, mai napig nem megy (38vagyok). Kismillio nadragom van, szoknyat eskuvokre veszek fel kb, templomba, mert a nadrag praktikusabb, igy szoktam meg. Szoval ilyesmi. Egyebkent 3 lanyom lett 🙉, tudatosan figyelek ra h amint jelentkezik naluk a noiesedni vagyas, hagyom, megveszem, beszelunk rola stb, ketto mar tini, hosszu hajuak (en rovid). Nekik tok szivesen shoppingolok, magamnak 3havonta 1x elmegyek 2boltba max es osszedobalok par konfekciomeretet, amit mar megtanultam h jol all. Nem vagyok egy trampli, sot, de vilageletemben nehezseget okozott noiesnek lenni vagy pl dekoltalt felsot felvenni, pedig alakra, arcra rendben vagyok.

Plusz hozzateszem a kozepso lanyom 5eves koraig fiu AKART lenni, ugy tervezte h felno , akkorara kino a futyije es o lesz Tuzolto Sam:) Aztan egyszer csak atkattant es o is szoknyat kert, ruhakat. Jon ez belulrol. Ha elnyomjak, akkor felnott koraban megszenved vele.

2021. ápr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
19%
13-as, még szerencse, hogy nem Kanadában éltek, mert a kislányodból már fiút is csináltak volna a beleegyrzésed nélkül, ahogy elkottyintotta volna magát az oviban, hogy fiú akar lenni. De nem is kell Kanadáig menni, elég Angliáig.
2021. ápr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
39%

#14 idovel elkezdett apukakert rajongani a jatszoteren, megnyugodtam h a fiukat fogja szeretni, nem lett volna gond az sem ha meleg, de az egy kemenyebb sors. Az h rajong a kuzdosportokert, fius dolgokert stb elkonyveltem annak h en is ilyen voltam, biztos genetika. Hozzateszem ez meg mindig a konnyebb eset, mintha a fiam szeretne lanynak oltozni.

De visszaterve, ha valakit fiunak nevelnek sem lesz leszbikus, ez nem igy mukodik.

2021. ápr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%

lelki sebet fog neki okozni, mert benne lesz az a tudat, hogy sosem volt eleg jo az apjanak, es nem ugy szerette ahogy van.


az identitasat nem fogja meghatarozni, de elkepzelheto, hogy nem fog tudni a lanyok koze beilleszkedni.


semmikeppen sem helyes szulei magatartas.



ugyanakkor nem osszekeverendo azzal, amikor egy kislany alapbol fiusabb, jobban szeret maszni, birkozni, kisautozni, mint babazni, az nem problema, mivel ez a gyerek igenye, nem a szuloe !

2021. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15%

De, lehet hogy leszbikus lesz.

Volt egy ismerősöm, neki fia született, de lanykent kezelte... Homoszexuális lett, úgyhogy kozrejatszhat ki hogy neveli a gyermekét.

2021. ápr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
18%
Dehogy lesz identitászavara! Én rövid hajú kislány voltam, a szoknyát utáltam, autókkal meg gumiállatokkal, meg játék szerszámokkal, puskákkal játszottam, babával sosem, mégsem lettem sem fiú, sem leszbikus. Nem ezen múlik.
2021. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
79%

Elnyomjátok benne azt,hogy ő micsoda és kicsoda,ez helytelen.

Ő kislány,ha fiúnak öltöztetik sem lesz fiú,nem fog a lába közt lógni semmi.

Piszkálni fogják az iskolában,el lesz nyomva a személyisége és a jelleme teljesen.Ez nem egészséges.

Egy gyereknek jó,ha némileg hagyják kibontakozni a saját jellemvonásait.


Ha ő maga akar rövid hajat,fiús ruhákat én megértem,de hogy erre kényszeríteni..én mindig megadtam a gyerekeknek a lehetőséget,hogy ők döntsenek milyen stílusban jelennek meg.3 évesen is tudta a lányom,hogy ha tükörbe nézett (és látta az óvodában is,hogy a többi lánynak milyen van..) hogy milyen hajat akar.Olyasmit vágattunk neki.

Ő is a rövidebb hajat preferálta és a nadrágot mert szeretett homokozni,de koszosnak lenni nem.

De nem volt fiús.Ugyan úgy mindenből lányosat hordott,mert azt akart és mert kislány.

2021. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
29%
Igen. Súlyos személyiségzavar, pszichopátia is kialakulhat.
2021. aug. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!