Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak szerintem borzalmas a...

Csak szerintem borzalmas a mai mesék 75%-a?

Figyelt kérdés

A régi mesék tök jók(Kockásfülű nyúl, Frakk, Mézga család stb.), ehhez képest a mai mesék....

Borzalmas animációk, ahol a gyerekeknek kétszer akkora a feje, mint a teste, nem izgalmas(tisztelet a kivételnek),és a szinkronhangok valami szörnyűek. A szereplőknek olyan vinnyogó, eltorzított hangjuk van, hogy az nem igaz.

Vagy csak én látom így?



2021. ápr. 26. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez amolyan Bing szokás 🤣🤣🤣


Totál egyetértek veled

2021. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Jajjj!

A Bimget ne is mondd....

2021. ápr. 26. 18:52
 3/16 A kérdező kommentje:
*Binget
2021. ápr. 26. 18:53
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem vannak tök jók, pl. Bing, kb. százszor jobban érthető egy kiscsoportosnak, mint a kockásfülű nyúl, a peppát is nagyon szeretem. Amiket te írtál az nem is ennek a korosztálynak van, nem rosszak amúgy. Amit nem szeretek az a thomas a gőzmozdony, mancs őrjárat.
2021. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen egyetértek, a legtöbb nagyon silány, igénytelen, tartalmatlan tucat... :(
2021. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem szuper, hogy sokkal több a fejlesztő mese.


Mondjuk a pocoyo tök cuki volt, meg a dora a felfedező is. Bing az nekem nem mond semmit, de megy a barbacsalád, az is remek. Vagy mondjuk a láng és a szuperverdák is nagyon hasznos.


Ha lehetne én inkább az animéket és a cartoonos cuccokat korlátoznám(hozzáférhetőségben), felnőtteknek való rajzfilmek, a sok agyatlan szülő meg nézeti a gyerekével, aki nem tudja sehova se tenni..


Az egyetlen bajom a sima gyerekrajzfilmekkel, hogy minden felnőtt ostoba bennük. Komolyan, az a mancsőrjárat is, meg a shimmer és shine is, tele van bugyuta nagyokkal és nagyon okos kicsikkel.. Mintha bármi köze lenne a valósághoz. Régen nem voltak ilyenek a mesékben, a gyerekek "tiszteltél" és szívesen fordultak a helyzeteket megoldó, segítő felnőttekhez. Csak 28 vagyok, de ez rettenetesen zavar.

2021. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szerintem is vannak jó fejlesztő mesék, de azért néhányon nagyon ki tudok akadni...

De nálam egyértelműen az veri ki a biztosítékot, ha egy alapból aranyos, jó mesét tönkrevágnak valami 6 oktávval feljebb tekert hanggal.

2021. ápr. 26. 19:11
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is borzasztóak.. Ostobák a szereplők és gagyi az animáció. Meg a sztorik nagy része olyan, mintha kisegítő iskolásoknak készült volna.


Én ezért minden régi mesét, amin mi nőttünk fel, átmentettem dvd-re, illetve szedegettem össze az évek alatt normális animéket, amik tényleg bájosak, kedvesek és gyerekeknek szólnak.

2021. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Sam a tűzoltó.

Ah 1 városban lakik kb 10ember, van egy rosszgyerek, a "NormenPrájsz", aki minden részben okoz valami tüzet, vagy bajt, a sipitozós hangjával, és jön Sam, és mindenki meg van mentve...


Bing, ahol kb minden részbe bele kellett vinni a pisit meg a kakit. Én kiakadok a nyávogó hangjától.

2021. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Amúgy igen... A samben az egész falu olyan életképtelen. Úristen, felgyulladt valami, nemhogy lelocsolnám vízzel, vagy rádobnék egy gumiszőnyeget, neeem. Hívom samet, és közben sipítozok.
2021. ápr. 26. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!