Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak szerintem borzalmas a...

Csak szerintem borzalmas a mai mesék 75%-a?

Figyelt kérdés

A régi mesék tök jók(Kockásfülű nyúl, Frakk, Mézga család stb.), ehhez képest a mai mesék....

Borzalmas animációk, ahol a gyerekeknek kétszer akkora a feje, mint a teste, nem izgalmas(tisztelet a kivételnek),és a szinkronhangok valami szörnyűek. A szereplőknek olyan vinnyogó, eltorzított hangjuk van, hogy az nem igaz.

Vagy csak én látom így?



2021. ápr. 26. 18:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%

Vannak azért jó új mesék, a kislányom sem szereti mindegyiket de vannak jók, pl a Heidit, a Chip&Potatot, Nyúl Pétert stb nagyon szereti.

A Kockásfülű Nyúl szerintem rohadt félelmetes a vörös gülü szemű emberalakokkal, a Mézga Család nem gyerekeknek való én kifejezetten féltem tőle viszont most felnőttként jól szórakozom rajta, a Frakkban olyan bamba fejük van a szereplőknek mintha füveznének. Azért szerintem nem kell ennyire piedesztálra emelni a régi kor meséit mert nem voltak olyan nagy durranások és nem tragédia ha valaki halad a korral mert igenis vannak jó új mesék csak keresni kell kinek mi tetszik, méghozzá egyébként a gyereknek véleményem szerint nem a szülőnek, nem engem kell lenyűgöznie egy gyerekmesének. Mellesleg inkább legyen magas hangja egy mesefigurának mint hogy Kautzky Armand szólaljon meg mint a cuki méhecske.

2021. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
13%
Nalunk semmi ilyen mese nem megengedett. Ha valami akkor Disney vagy a régi mesék, amiket emlitettél. De pl újabbak közül a fecsegő tipegok is elég aranyos, vagy akar a régebbi cartoon networkosok is. De leginkább a hosszú meséket preferalom, mert azt a gyerek elunja és nem nézi. Win-win. Pl Disney mesék, Szaffi, Lúdas Matyi stb.
2021. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
Az én gyerekeimnek is próbáltam megmutatni a régi meséket. Egyáltalán nem voltak vevők rá. Én sok mostani mesét is szeretek.
2021. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

Az én emlékképeimben is úgy élt, hogy a régi mesék mennyivel jobbak voltak.

Aztán belenéztem nemrég párba. Hááát... Szerintem nem kisgyerekeknek valóak. Amit konkrétan láttam, ott a kokaintól betéptek az állatok és erről folyt a nyomozás...

Kisgyereknek inkább egy Dóra és a felfedezők vagy Leó, vagy akár egy mickey egér.

2021. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Crybabies? Az a hülye hanghordozás? :AD
2021. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Oddbods nem tudom mennyire ismerős, de arról másoknak is az a véleménye, hogy aberrált mese.

Az egyik karakter állandóan nyáladzik, a másik tör-zúz, a harmadik élő békát evett, stb.

2021. máj. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!