Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valóban fájhat kislányom pocakja?

Valóban fájhat kislányom pocakja?

Figyelt kérdés
Régóta szórakozik azzal hogy azt mondja 'fáj a lábam ', 'fáj a pocakom' és sok mindent mond, mikor mi jut eszébe. De pár napja többször mondja egy nap, hogy fáj a pocakja. Mostanában büdösebb a kakija és picit lágyabb. Étvágya változó. Egyébként most a napokban hisztisebb. Lassan 21 hónapos, a hátsó 4 örlő foga hiányzik még. Okozhatja esetleg fogzás?

2021. máj. 7. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Már miért ne fajhatna neki? Ha régóta mondogatja, csak el kellett volna vinni orvoshoz, nem?
2021. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasmenést okozhat a fogzás.

Arról nem tudok, hogy hasfájást okozhat-e. Nálunk egyik gyereknél sem okozott.

2021. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Honnan tudjuk mi azt ?

A másik dolog pedig, hogy nem gyakorin kéne kérdezgetni, hanem orvossal megvizsgáltatni. Eszem megáll.

2021. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert egész nap 'fáj' valamije , és nem tudom hogy mikor igaz és sem. Nem vagyok hülye nyilván, tudom hogy orvos ha akkora a baj, de alapvetően sumák, jókedvű, játszik egész nap szépen.
2021. máj. 7. 21:22
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Fájhat neki valóban. Masszírozd meg neki hátha csak a szél bántja vagy kakilnia kell olyankor mikor panaszkodik hogy fáj. Ha nem múlik és továbbra is fájlalja a hasátakkor vidd el orvoshoz!!
2021. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak azért mertem feltenni a kérdést, mert volt egy időszak amikor az ujját fájlalta, volt amikor a lábát... Nagy sumák, szeret a központban lenni. És mikor kimondja hogy fáj a pocak, kB abba a másodpercben már el is felejti. Teszem fel ha nagyon fájna neki, sírna esetleg sűrűbben mondaná. Igaz mostanában elég széles, lehet csavarja neki. És mivel bélműtött, lehet érzékenyebb erre.
2021. máj. 7. 21:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Szeles*
2021. máj. 7. 21:40
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

6-ra:

Teljesen igazad van!

4 éves kislányom is időnként azzal riadóztat minket, hogy "fáj az ujja". És mutat rajta valami alig észrevehető karcolást. Vagy "fáj a lába". Pont, mikor a feleségem utasítja, hogy rakja már össze a szétpakolt játékait. :-))) Mi sem szaladunk orvoshoz ezekkel a panaszaival. :-)


Ilyen kicsi korában már bélműtétje volt a gyermekednek? Mi baja volt?

2021. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na végre valaki... Köszönöm! Igen sajnos, 3 naposan műteni kellett. Patkóbél elzáródással született. Majd 4 hónaposan epekövei lettek. De hamar eltűntek neki. Igazi kis harcos! :)
2021. máj. 7. 22:12
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk a "naponta többször mondja hogy fáj a pocija" és a "Vagy "fáj a lába". Pont, mikor a feleségem utasítja, hogy rakja már össze a szétpakolt játékait." között nem kevés különbség van, de mindegy.....
2021. máj. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!