Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Használt ruha,...

Anyukák! Használt ruha, mennyiért?

Figyelt kérdés

Ti mennyit adnátok használt ruhákért?

Természetesen a jó állapotúakra gondolok, nem játszósra és társaira.


Mi eddig csak új ruhát vásároltunk, de sok ruha volt ami családon belül ment körbe.

Egy ideje nézegetem facebook csoportokban a kínálatot, sok minden tetszik és látszólag jó állapotúak, viszont sokszor elképedek, hogy mennyit kérnek érte. Aztán persze lehet, hogy rosszul gondolom :)

Gond az is, hogy a környékünkön nem sok a választék, ezért postával lenne a legtöbb, ami alapból plusz és még lutri is.


Legtöbbször a H&M-ből rendelek vagy az F&F részen vásárolok, de vannak pl Pepcos ruhák is. Tehát nem nagy márkákról van szó.


Hirdetésekben is ezeket látom a legtöbbször, vagy fel sem tűntetik (nekem igazából nem is számít), de farmerért 2000 Ft, melegítőért 1000-1500 Ft, rövid ujjúkért 7-800-1000 Ft, pulcsi 1500-2000 Ft... Szerintem sok csak?

Nem vagyok nagy akció vadászó az igaz, de sokszor hasonló áron jutottam már új darabokhoz is.



2021. máj. 17. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Olcsóbban vásárolom en a ruhákat sinsay vagy f&f márkákból. Néha (ha van akcio) h&m is ilyen áron jutunk hozza.

En nem preferálom a használt ruhákat, de gondolom szeretnének rajta keresni, nem csak úgy oda adni, azért mozognak ilyen áron.

Illetve fb marketben is siman alkudoznak, gondolom úgy vannak vele, hogy ebből az arbol enged.

2021. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Semennyit. Csak új ruhát adok a gyerekemre is.
2021. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

2-300 forint max használt ruháert.

Én is látok 5-6 ezret márkás cuccokért mer anya azt hiszibha ő vett egy kabátot 12ezerér után, az majd használtan 10ert elmegy.....

Hát sok sikert.

De a példánál maradva egy újat 12ezres kabátert 2500at is adnék használtan.

Leggings, póló, stb 500 alatt mindenképp.

Merthogy bár hajtok a környezetkímélésre, de újan pepcoban megveszem ezeket és 3 alkalom után vagy kiszakad, vagy kinövi. Nem fogom használtan dupla áron venni.

2021. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én vás@rolok üzletben is, használtan is, sőt turiban is.

Nekem is az a tapaszralatom h a neten hirdetett használt ruhák a boltihoz képest drágák, ha még a postát is hozzá számolom.

Így többet szoktam egy helyről, és inkább a kicsikre rugit, vagy csini ruhácskát vettem így.

Elhiszem h azért pénzt is akar ~rte az eladó, meg a bajlódás is sok vele (feltölteni a képeket, postára adni stb) de tény h az áruk miatt nem veszik csak kevesen így a ruhákat.

2021. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezért nem is adok el használt ruhát. Amennyiért en megvennem sajnálom eladni. Inkább elajandekozom.
2021. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Semennyit. Újat vettem a gyereknek. Nem hordtam én sem soha használtat, ő se fog. Amit kinott, azt meg ingyen adtam tovabb
2021. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Ruhacsomagot éri meg venni.
2021. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Farmerért 1000-1500

Pulcsik, ruhák is

Kabát 2500

Body: csak újszülöttnek vettem egy fixcsomagot, zömmel ármosott vagy lecimkézettek

Egyébként bodyt nem veszek használtan, csak ha ajándk csomaghoz.


Ezek mind Next, George, Brendon, fixoni, Zara, Hm


Átnőtt cipő 2/3-1/2 áron


Pepcos sinsay 2-300ft /db max

Ott újonan is 750 egy mackónaci..

Ami jobb az 1500..


(Én a Takko cuccokat szeretem amúgy..)

2021. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Pólókat 300 -400ft Leggings is ennyi pulcsik drágábban 600-700 Ft kabátok 2000-2500 Ft sinadrág is hasonló ár.

De én ezeket helyi Facebook csoportba hirdetem ahol lakom mert csak személyes átvétel lehetséges postázni nem postázok.elég sok ruhát tudtam így eladni .

2021. máj. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Nehogy fizess értük ennyit! Ennyiért már újat is veszel, ha épp akció van...

Errefelé is vannak elszállt anyukák, akik George meg Next cuccokat árulnak aranyáron. Igen ám, de akkor is használt, fene se ad ennyit használtért! (Magával a használt ruhával nincs bajom)

2021. máj. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!