Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idő amíg megtanul úszni?

Mennyi idő amíg megtanul úszni?

Figyelt kérdés

Több úszásnemben?

Valahogy úgy látom, hogy nagyon sok idő gyerekként megtanulni úszni. Nálatok mennyi idő alatt sikerült?



2021. máj. 18. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez gyerektől, tanártól függ, meg hogy milyen intenzíven járatod.
2021. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekfúggő, van akinek pár alkalom, van aki évek alatt sem tud.
2021. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon sok múlik az oktatón. Nekem Andi néni 2 hét alatt megtanította, amit Nándi bácsinak 2 év alatt nem sikerült. Pedig ugyanaz a gyerek voltam, még az úszóiskola is ugyanaz volt, csak átvett egy másik oktató.
2021. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem Magyarorszagon élek. Nálunk az uszotanfolyam 4 éves kortól van, és általában egy fél év alatt kapjak meg a gyerekek a masodik uszodiplomat, ami azt jelenti, teljes biztonsaggal tudnak úszni.
2021. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
A kisebbik fiam érdekes mód alapból tudott úszni, nyilván nem úszásnemekre tagolva; azt kb. 1 év alatt tudta. Középső fiam mai napig fél a víztől, ő nem is tud úszni. A nagyobbik fiam első osztályban (általános) 3 óra (tanóra) alatt megtanulta.
2021. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!