Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Vizi sportok

A kérdés

Kb. mennyi idő megtanulni a gyorsúszást ha már tudok mellbe (könnyített) úszni?

Arra gondoltam h magán úszó leckeket vennék h megtanuljak gyorsba úszni. Rendesen akarom megtanulni úgy h a víz alá bukom nem pedig úgy, hogy folyamatosan kint van a fejem.

A jelenlegi tudásom annyi h fent tudok maradni a vízen és mellbe tudok úszni de nem a rendes mellre gondolok. Hanem az a könnyített nyugdíjas verzió megy csak amikor ki van dugva a fej végig. Szoval kb mennyi idő megtanulni a normális gyors úszást? Heti 2x járnék.

szept. 12. 00:05  Privát üzenet  

A válasz
Pár hónap.

# 1/1Időpont szept. 12. 05:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gyorsúszást meg lehet tanulni valahogy önállóan, vagy érdemes oktatót keresni?
Ha a normál fekvőt nem tudom megcsinálni, a könnyített térdelős meg túl egyszerű mi lenne a megoldás? Na meg van egy sajátos problémám is ehhez.
Hogyan tudnám otthon gyakorolni a könnyìtett ülést? Mikor engedjek/ Mikor kezdjem el engedni a lónak a több szárat? Kevés szár esetén lehet, hogy a ló megbotlik? A cavaletti...
Gyógytesit ki lehet váltani könnyített testneveléssel?
12éves gyereknek mennyi idő még megtanul mell és gyorsúszást?
Heti 2-3 óra úszással le lehet fogyni 10kg-t? Mellúszást, hátúszást, gyorsúszást váltogatva. Kb. mennyi idő alatt? Milyen diétát kezdjek el? 20 éves nő vagyok.

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Vizi sportok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!