Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Négy-öt éves kislány szereti...

Négy-öt éves kislány szereti puszilgatni az anyja hasát, aki ebben partner is. Ez rendjén van?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 07:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

Ha látnád te meg a kedves szomszéd, hogy mi mit össze nem pusziljuk a gyerekeinket "napi szinten", kikészülnétek teljesen. :)

Sok eszement dolgot hallottam már, ami miatt az emberek képesek egymást megszólni, de ez azért engem is meglep. Mi lesz a következő? Hogy normális-e, hogy "napi szinten" mesét olvas neki, meg elviszi az óvodába?

2021. máj. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen normális. Sőt nekem a fenekemen is fujjkodták és puszilgatták. Igen, apám is. Sőt, apám mosta a hajam 11 éves koromig, mert igényem volt rá. Nem, nem pedofil.
2021. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%

Azért azt a beszélgetést most elképzelem a szomszéddal.

- Jó napot, Marika néni/Józsi bácsi! Hogy tetszenek lenni?

- Jól, jól. Kicsit öregesen, itt fáj, ott fáj, de azért megvagyunk. Csak ezek a szomszédék olyan furák. Annak a kicsi lánynak a feje folyton az anyja hasába van bújva.

- Értem. Mindjárt kiírom a GyK-re, megkérdezem, normális - e. Addig tessék nyugodtan folytatni a kapálást!

2021. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Mondok jobbat, a 7 éves kislányom szokta az enyémet is! Főleg most, hogy baba van benne... Páromét is szokta játékból :)

Sőt viccelődésből megnyalni is szokott, ami miatt én megcsikizem :D De ez csak játék. Ebben semmi rossz nincs. Amúgy is kis bújós, ragaszkodó kislány, nagyon imádom 😊


Nem kell mindenben rosszat látni, pláne ilyesmiben :)

2021. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
A szomszéd törődjön a maga dolgával, biztos ott is van mit nézni.
2021. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Neked kerdezo gondolom meg nincs gyermeked, ezert nem erted.
2021. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

És ha itt kimondottan, hogy nem normális, akkor mit csinálsz?


Miért nem tud mindenki a maga dolgával foglalkozni?!

A szomszéd is meg te is.

Holnap meg majd az lesz a gond, hogy furdetik a gyereket aki közben meztelen, vagy mi?

2021. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy ekkora gyerek pont adfig ér h ha megöleli az anyját, akkor a hasához bújik.

6 éves lányomat puszilgatjuk, csikizzük. Ez oda vissza működik.

Teljesen normális. Ez egy játék is egyben a szeretet kimutatásával

2021. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy nem gonoszságból kérdezősködtem. Igen, én nem vagyok még anya, de ha az leszek, én is szeretném, ha nagyon boldogok lennének a gyerekeim, csak éppen én sem tudom már, hogy mi normális, mi nem, mi elfogadott és mi az, ami túl sok.


Köszönöm, hogy válaszoltok egyébként.

2021. máj. 25. 14:45
 20/21 anonim ***** válasza:
Azzal mi volt a baj, amikor szamot írtak, a kerdesre valaszolva, hogy torolni kellett?
2021. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!