Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két gyerekesek, ti hogyan...

Két gyerekesek, ti hogyan ültök az autóban?

Figyelt kérdés

Van egy 2 és fél hónapos, illetve egy 3 és fél éves lányom. Úgy utazunk, hogy ők ketten hátul ülnek, mi a férjemmel elől. A két gyerekülés között alig van hely, féloldalasan talán be tudnék préselődni félig meddig, de bekötni magam nem tudnám.


Sógoroméknak van egy 2 éves és szintén két és fél hónapos gyerekük. Sógornőm ilyen tipikus mártír, ő valahogy beül a két gyerek közé (a szélességünk azonos), mégha alig fér is el, aztán persze nekünk játssza el a hattyú halálát.


Ahogy beszéltünk erről, az volt az érzésem, hogy ezt én nagyon nem jól csinálom. A baba jórészt alszik, ha kiesik a cumi, a nagylányom visszateszi neki, minden egyéb esetben megállunk, ha úgy hozza szükség. Nem utazunk nagy távokat, max fél órás utakra megyünk.


Ennek kapcsán merült fel a gondolat, hogy ti hogyan oldjátok ezt meg?


2021. máj. 29. 03:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
30%

Mi elöl, ők hátul.

Egyrészt az anyósülésen nincs isofix, csak hátul, és ha már megvettük nekik az isofixes gyereküléseket, akkor szeretnénk ki is használni.

Másrészt elég terebélyes ülések, az autónk meg nem az a tipikus nagyon tágas belterű családi járgány (KIA Stonic), nem tudnám behajtogatni magam szerintem még akkor sem közéjük, ha leadnám azt a kb 10 kilót, ami van rajtam 😃

Amíg a pici nagyon pici volt, hátul ültem vele, a nagyfiam meg elöl. De most már a pici is 1 éves (a nagy 5), elszórakoztatják hátul egymást.

2021. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!