Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Esett már le az ágyról álmában...

Esett már le az ágyról álmában a gyereked? Felébredt rá? Hogy létezik, hogy egy gyerek észre se veszi?

Figyelt kérdés
1 hónapja kapott leesésgátlós ágyat a gyerekem. Közel 2 éves. Ma éjjel sikerült úgy ügyeskednie, hogy leesett. Én a dübbenésre ébredtem. Rohantam hozzá, ő meg békésen aludt a földön. Arra se ébredt fel, hogy leesett, arra se, hogy visszaraktam az ágyába. Hogy a fenébe alszik ilyen mélyen???
2021. jún. 1. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Igaz a gyerekem sosem esett le az ágyról, de pl férjemmel megtörtent már, ő sem kelt fel rá, aludt tovább a szőnyegen, én keltettem fel.

Vannak ilyen mélyalvók...


Fiam mellett ol ha alszik ágyut is lehet dörrenteni, meg se rezzen. Gyanítom neki sem lenne tragédia egy leesés. 2év 2hós.

2021. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
9 éves a fiam, eddig háromszor esett le az ágyáról (kisebb korában). Nem ébredt fel, békésen aludt tovább.
2021. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányom is esett már le az ágyról.nem ébredt fel rá
2021. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát a fiam még nem, de én gurultam már le az ágyról álmomban még gyerekként. Szüleimnek sem tűnt fel, nekem is csak reggel, mikor a szőnyegen ébredtem.

Múltkor a férjem úgy beb*szta a kezét a falba álmában, hogy megébredtem rá. Ő meg aludt tovább. Szóval simán létezhet, hogy olyan mélyen alszik valaki, hogy az ilyesmi meg se kottyan neki.

2021. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor felébred, van amikor nem
2021. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szegény, egyszer lefordult a kiságyról amikor nem volt már benne az oldalrács, hallottuk a nagy puffanást és a kamerán csak annyit láttunk, hogy kómásan azonnal visszamászott, elhelyezkedett és aludt is tovább, nem sírt meg semmi. Utána megoldottuk, hogy ez többé ne forduljon elő.
2021. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Az 5 éves nagy eddig egyetlen egyszer esett le. Habtapin landolt, aludt tovább és reggel el se hitte, hogy leesett. :)
2021. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban rendszeresen a padlón ébredtem. Lehúztam a takarómat is és nem zavart.

A gyerekeim estek már le, ők felriadtak rá.

2021. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az 50 éves apámmal már megesett ennek az eleje. Csak mi fel kellett költsük, mert nem tudtuk helyretenni. :D
2021. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!