Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma már medencéztek kisgyerekkel?

Ma már medencéztek kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
2021. jún. 5. 08:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Tegnap a munkahelyemen még fűtöttünk és itthon is épphogy csak ki lehetett kapcsolni a fűtést. Kint hideg szél fúj és úgy néz ki, hogy perceken belül esni fog.
2021. jún. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
Sokan túlöltöztetik szegény gyereket. Mert ha anyuka fázik, akkor biztos a gyerek is... 🤦‍♀️ Jó, mi lehet a másik véglet vagyunk, de nálunk már 14-15 fokban élőkerül a rövidnadrág, a családunkban senki sem fázós. De azért az elborzaszt, amikor reggelente 15 fokban téli pufi kabátban látok gyerekeket, mert anyuka ráparancsol, hogy vedd fel, mert megfázol. Véletlenül se azért fázik meg, mert belaizzad, á dehogy... 😑
2021. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Tyű.. Azért már többször volt nsgyon meleg, nagyon dzrva6 hogy van ahol hosszú ruhában vannak. Egy gyerek amugyis rengeteget mozog, el se tudom kepzelni. Más fél eves fiam atletaban, rividgatyában medencezett délelőtt langyos vizzel. Én is haspoloban es rividnadragban, ruhaban voltam már a napokban. 30 fok van.. Attól hogy nem süt epp a nap még nem esik 15 fokot a hőmérséklete.
2021. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
27%
Mi ma már a balcsiba is bemerészkedtünk 😁 derékig 2 éves
2021. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Pont pár napja küldött ismerősöm képet a kislányáról, hogy a folyóban fürdenek a barátnőivel (külföld jó, ha 16 fokos a víz) :D


Én belegondoltam és a hideg kirázott, ők meg vigyorognak, élvezik.

2021. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!