Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha 3 vagy több kisgyereked...

Ha 3 vagy több kisgyereked van,kérdeznék?

Figyelt kérdés
Kėrem csak az írjon akinek 3 gyereke van.tapasztalatok,történetek érdekelnek.hogy boldogultok boltban,strandon,játszótéren,játszóházban,séta közben? Hogyan tartod egybe őket,hogy mindenkit láss,ne veszítsd őket szem elől?Vagy bármi mås helyzetben,ha nagyi nincs,és esetleg egyedül kell néha boldogulnod,ha férjed épp dolgozik? Gép,telefon,tv,hogyan szabályzod a gyerekeidnél? Ha egy dolgon veszekednek,hogy osztod el,milyen sorrendben? Nálatok mik a nehézsėgek,és milyen szabályokat alakítottál ki? Bármi érdekel ami eszedbejut.
2021. máj. 19. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem viszem ilyen helyekre, ha valamit kapnak, akkor 4-et kapnak (nekem 4 gyerekem van).
2021. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2021. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felteheted még 100x. Tegnap meg előtte 3 fórumban is rengetegen leírták neked..
2021. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most várom a 3.babat, de nekünk a játszótér és a strand közös családi program. Úgy időzítjük, hogy párom is itthon legyen. Vásárlás. Na az pl az elmúlt jó pár évben az ő “feladata” volt, mert szereti :D most többet dolgozik, és én megyek a gyerekekkel. ( 7,5 ill 5 éves lányok )

De pl játszóházba mindig egyedül mentem velük. Séta is gyakran van, együtt is de párom nélkül is. Soha semmi baj nem volt.

2021. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) írjatok még a tapasztalataitokról.
2021. máj. 19. 19:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!