Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anya ,te miért bántottál...

Anya ,te miért bántottál engem kalapáccsal ???? Hangzik el kb 1 hete minden nap a fiam szájából. Elsőre vicces volt,azt se tudja mi az ,hogy bántani a kalapácsos meg végképp.Egyszerűen nem értem ,hogy ez honnan jött és miért mondja....de mondja.

Figyelt kérdés
A bölcsiben,a játszótéren a boltban.Nagyon kellemetlen. Bánthatta valaki a bölcsiben,vagy álmodohatott ilyesmit ?Nagyon zavar.
2021. jún. 7. 22:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem álom lehetett, ők nem tudnak külömbséget tenni, nekik,az álom valóság.
2021. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2021. jún. 7. 23:09
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg hogy ő játsza el és közben tedd fel a kérdéseket.
2021. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Akárhol hallhatta. Utcán, tévé háttérzajában, tényleg abszolút bárhol, amit te észre sem vettél, pláne nem emlékszel rá.

Nekem vannak emlékeim arról, hogy amikor az utcán elhaladtunk valakik mellett, akkor amit hallottam a beszélgetésből azt megjegyeztem, és volt, hogy ismételgettem is. Van olyan részlet idegenek beszélgetéséből, amire a mai napig emlékszem.

2021. jún. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem álmodta?
2021. jún. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
22%
Az előző életében!
2021. jún. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%
Nekem egy barátnőm kisfia a születésére emlékezett így, a semmiből bedobta, hogy miért bántotta a doktor bácsi és fájt neki. Fogóval született, egyértelmű utalásokat tett arra is. Nálatok nem volt ilyen?
2021. jún. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
94%

Ha kalapáccsal bántaná valaki az látszana. Szóval szerintem hagyd.


Lehet a bölcseiben hallotta. Az egyik bölcsisnek otthon mondták, hogy vigyázzon, mert ha megüti a kezét vagy valakit a kalapáccsal, az nagyon fáj stb. Utána a homokozó lapáttal barkácsoltak az oviban... Ilyesmit tudok elképzelni.

2021. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
87%

Ó, ilyent én is mondtam kicsiként, hogy apa ver. Sokszor. Még az volt a mázlija apának, hogy tényleg nem vette komolyan az óvónő, meg az orvos sem, hiszen nem volt rajtam külsérelmi nyom.


Aztán egyik nap bejött az ovistársunk kék monoklival a szeme alatt meg a karján is véraláfutással. Miután hazaértünk, megmondtam neki, hogy "apa, te nem is versz engem".


Hogyha nincs rajta verésre árulkodó nyom, akkor ne parázz, vszeg hallotta valakitől, látta valami elkapott reklámban, filmrészletben. Nem fognak ezért téged meghurcolni.

2021. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
okos ember az ilyet elereszti a fülétől
2021. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!