Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is ilyen sírós a gyereke?

Másnak is ilyen sírós a gyereke?

Figyelt kérdés

Sír, üvölt, ha nem ér el valamit, ha valami nem sikerül neki, ha seggre ül, pedig nem is üti meg magát, nem fáj neki. Sír, ha rá van szólva, ha valami nincs megengedve neki.

15 hónapos jelenleg. Ez életkori sajátosság vagy csak az enyém ilyen? Annyira elegem van már, hogy az egész napunk sírásból áll.



2021. jún. 9. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Ne reagálj rá mindig, mert megszokja.
2021. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Nekünk is!


Üdv,

Az alsó szomszéd

2021. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha nem reagálok, akkor is csinálja, sőt, még jobban.
2021. jún. 9. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem tudja máshogy kifejezni, hogy megijedt, fáj, csalódott, dühös, frusztrált.Én szoktam minden sírásra reagálni,megnevezni azt az érzést amit érezhet egy szituációban.Megvigasztalni,biztatni, segíteni mikor épp mi kell.Szerintem ez életkori sajátosság+temperamentum függő, hogy épp mennyit méltatlankodik.De amúgy fogzásnal is nagyon nehézkes velük minden.
2021. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!